Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket nemzavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket nemzavar, hogy mikor a barátotoknál alszotok másnap "borostás" a lábatok?

Figyelt kérdés
Ti hogy oldjátok meg? Vagy például ha többéjszakás házibuliban vagytok, hogy/hol szőrtelenítetek? Vagy ez nálatok nemt tabu?:D
2010. okt. 4. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
pffff -.-
2010. okt. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát nemtudom.. én a hajzsírosodás miatt jobban aggódok, de azt is csak én reagálom túl.. a barátomat nem különösebben érdekli.. szerinted a pici borosta érdekli majd a fiúd??
2010. okt. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
van egy bizonyos hosszúság ami nem ciki. olyan másfél milliméter. halál komolyan. az még rövid és nem látszik. vagy ha látszik is (ami lehetetlenség) akkor sem ciki, mert a többi lány is ismeri ezt az íratlan szabályt.
2010. okt. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
atya világ. ettől nagyobb gond ne legyen. ha nemtűnt volna fel, a szőrnövekedés természetes folyamat. csak a mai világban mindenki hisztizik ettől, mer agyukrament a hülyeség. ha a barátodba szorult némi ész, aligha fogja zavarni...
2010. okt. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd a hátadon sörényszerű, farkasszőr nő, ami idővel koloncosodik, nah majd akkor kérdezd meg újból
2010. okt. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
inkább akkor amikor már a a haverok a tudtodon kívül a hátadon fonogatnak a szőrből
2010. okt. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Epilálj, és pár napig teljesen szőrtelen lesz.
2010. okt. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha epilálod akkor nem nő ki másnapra, ha kozmetikus csinálja akkor kérhetsz olyan krémet ami szőrnövekedésgátló :)
2010. okt. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én gyantázom a lábamat és a hónaljamat. Az viszonylag tartós megoldás. De ha buliban vagy, szerintem ez legyen az utolsó, amire koncentrálsz. Ha meg a barátodnál alszol, jó esetben az a fontos, hogy mellette ébredsz. És nem az, hogy "borostás"-e a lábad.
2010. okt. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd kinövöd...

de most komolyan,ha majd együtt élsz valakivel,szerintem többször lesz borostás a lábad,mint csupasz csiga...De lehet csak én vagyok igénytelen,hogy nem borotválom minden nap a lábam....

2010. okt. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!