Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket nemzavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket nemzavar, ha a pasitok megnéz más lányokat?

Figyelt kérdés
De öszintén én szinte megtudnám ölni olyankor
2011. júl. 25. 22:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
ha velem van, ne bámuljon senkit feltűnően, a ránézéssel semmi gond, ebben ugye egyetértünk?:D
2011. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
persze igen,de hosszassan gondoltam :D
2011. júl. 25. 23:02
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
szerelmet fogad, nem vakságot
2011. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Nincs olyan nő, akit ne zavarna...
2011. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz. Az én barátnőm megengedte. Azt mondja, hogy "nézni szabad". Nem mintha megnéznék más nőket, főleg amikor vele vagyok. 17f
2011. júl. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 szamóca.. ***** válasza:
100%

nálam a "ha nézed, segítek kielemezni a nőt, ha megérinted, feldugom a törött kezed a s*ggedbe" elv érvényesül.

nem zavar ha nézi... én is nézek. azért van szemem... de ha hozzáér. najó, picivagyok és gyenge, ugyhogy nem pattogok, talán a törött kéz kicsit durva, de az biztos hogy többet nem lát, és akkor még mázlija volt:D

2011. júl. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

mintha nektek nem akadna meg a szemetek egy jokepu pasin :P

hadjuk mar az altszenteskedest:P


maskuloben en bamulok jobrra balra me nincsen baratnom csak kiszemeltem ...de ha lenne akkor nem neznek utanna senkinek ..aszthiszem ... na jo ha az orrom elott menne el mindenkep latnam de azert meg mindig a baratnom lenne az egyetlen fontos dolog az eletemben

2011. júl. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 napietus ***** válasza:

nem, és ha még 1000 x felteszi valaki ezt a kérdést, akkor sem fog zavarni :D


egészséges öntudatú embert nem zavar az ilyesmi. a feltűnő bámulást bunkóságnak tartom, akkor is, ha más néz engem. de bunkókkal meg nem kell járni.

2011. júl. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 panich147 válasza:
61%
én még el is mondom barátnőmnek h, mit néztem meg egy másik csajon. Nem igazán díjazza de így tudja h a szememben mindenkinél szebb. Vagyis ezt mondom neki:)
2011. júl. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
ha bámulna valami jó csajt az zavarna, de ha csak rájuk néz egy kicsit az nem gond. én is észreveszem a jó pasikat, meg a csajokat is.
2011. júl. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!