Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki igazán szereti a másikat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki igazán szereti a másikat, elgondolkodik azon hogy szakítson? (többször is)

Figyelt kérdés

Lehet értelmetlenül hangzik a kérdés,

- Nem rég szakítottam a barátnőmmel... mert éreztem hogy valami nem stimmel...(már most nagyon hiányzik:S , fél éve voltunk együtt) szakításkor fejemhez vágta hogy én nem szeretem igazán, őszintén megvalva már magam sem tudom mit érzek:s... teljesen össze vagyok kavarodva.


-Ő azt mondta hogy nagyon szeret Engem, de mégis szakításkor bevallotta, Ő is gondolkodott nem egyszer azon hogy szakítson. (pl szakításunk előtt pár héttel is) Szerintetek ha Ő valóban szeretett volna és neki jó ez a kapcsolat, gondolkodott volna ilyeneken?


-ha már valaki ilyeneken gondolkodik ott baj van...(.. ott valami nem működik amit mind a ketten éreznek, csak nem vallják be egymásnak, önmaguknak"...ki milyen okból...") nekem ez a véleményem

végül én léptem meg.


valóban szeretett még?


2010. okt. 4. 18:22
 1/5 Moszuke ***** válasza:

kit érdekel hogy szeretett-e vagy sem? nem működött a kapcsolat a és kész.



[..]-ha már valaki ilyeneken gondolkodik ott baj van...(.. ott valami nem működik amit mind a ketten éreznek, csak nem vallják be egymásnak, önmaguknak"...ki milyen okból...") nekem ez a véleményem

végül én léptem meg. [..]

ennyi

2010. okt. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én igazán szeretem a barátnőm de folyton a szakításra gondolok nem a boldog pillanatokra hisz abból kevés volt. Kapcsolatunk nem túl fényes főleg 1 héten egyszeri találkozás ami max 2 órás úgyhogy 0.1 önbizalom hiányzik hogy lépjek :S
2010. okt. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért kérdem, mert már teljesen össze vagyok kavarodva. És magamban keresem a hibát... :(

nem tudom már eldönteni hogy velem van-e a baj, vagy a kapcsolat nem működött.

Ugyanakkor Nagyon hiányzik...

2010. okt. 4. 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele amúgy nem tudom most ebben a helyzetben mit tegyek mert a szakítástól is megszakadna a szívem meg a vele maradástól is úgyhogy szar helyzet :'(
2010. okt. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én is így vagyok,azon gondolkodom hogy szakítsak vagy nem:-S igazából szeretem a barátom, de össze vagyok kavarodva, mert elég furrán viselkedik.. szerintem próbáld túl tenni magad, ne magadban keresd a hibát, mert szerintem a kapcsolat nem működött.. Üdv.
2010. okt. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!