Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek szakítani a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek szakítani a barátommal, mert attól tartok, hogy nem kellek másnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megaláz, nem tisztel, mégis együtt vagyunk, mert tartok a szakítástól.



Normális, hogy ezt érzem?

17L


2010. okt. 4. 14:00
1 2
 1/11 Moszuke ***** válasza:
ha csúnya vagy akkor eszednél legyél.. és ne hagyd el
2010. okt. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak azért mert attól félsz h másnak nem kellenél semmi értelme vele maradni. Egyedül jobb mint olyannal aki nem is kell igazán.
2010. okt. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nyugodtan szakíts, "kellesz" majd másnak.

Persze, maradhatsz is, ha ez így jó Neked, meg a félelmeidnek is. Megéri?

2010. okt. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Szerintem jobb előbb mint később szakítani, ugyanis ezt nem fogod sokáig bírni, h megaláz meg ijenek...Egyébként ha volt már egy pasi, akinek kellettél, akkor nyugi lesz még több is :)
2010. okt. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Esetleg vágj be magadról egy képet; akkor jobban tudnánk tippelni, hogy milyenek az esélyeid.
2010. okt. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem ő az első barátom, de így már nem akarom folytatni.


Köszönöm a válaszokat

2010. okt. 4. 14:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben, de szerintem olyan nincs, hogy másnak ne kellenél, aki jobban bánik veled. Pl én első barátommal míg együtt voltam azt gondoltam, nem kellenék másnak, közben pedig miután szakítottunk, kiderült hogy nem egy pasi azért barátkozott velem, hogy később összejöjjünk. Bízz magadban, igenis lesz más, hagyd őt el, az sokkal jobb ilyen helyzetben mintha ő még pluszként belédrúgna mikor már szakítani akar.
2010. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj te! Bolond vagy, ha az hiszed, hogy nem találsz mást. Bizony hogy találsz, nem is egyet.

Elárulok egy titkot, ha esetleg még nem tudod. Általában a csajok, megjegyzem ÁLTALÁBAN ha a csajok szakítanak a pasijukkal, nagyobb lesz az önbizalmuk és bátrabban fognak kacérkodni. És ha jól tudom, a pasik szeretik az olyan csajokat akiknek van önbizalma és persze van bennük egy kis csintalanság is :)

2010. okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne rosszabb egyedül, mint egy bunkóval?
2010. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

19:44-es

Ha ez nekem szólt, akkor nem értam, hogy miért. Én ilyet végképp nem állítottam. Perszehogy jobb egyedül, mint egy bunkóval.

2010. okt. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!