Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítani szeretnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítani szeretnék a barátommal akkor szóljak előre?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy , mielőtt szakítok vele(mindenképp személyesen ,négyszemközt) előtte megkérem h találkozzunk , írok neki . És szerintetek beleírjam azért hogy mire számíthat , csak hogy ne érje nagy meglepetés , vagy szóban mondjak csak mindent ?
2011. márc. 28. 01:06
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem mindegy, hogy hogyan éri csalódás? Úristen...
2011. márc. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
De nagy problémád van.
2011. márc. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem azért kérdeztem hogy leoszást kapjak -.- ha nem érdekel a téma nem kell válaszolni. köszi
2011. márc. 28. 01:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Így is,úgy is rossz lesz neki,de igen mondd meg neki,hogy szeretnéd befejezni és ezt meg akarod vele beszélni élőben is.
2011. márc. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pénteken mond meg neki, azt akkor hétfőig úgyse látod :D mer hétvégén nincs suli :D
2011. márc. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
terhes vagy!
2011. márc. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell előtte megmondani, de telefonon mondd azt, hogy beszélnetek kell. És ha kérdezi, hogy baj van-e mondd azt, hogy, "hát, nincs túl jó híred..."

Aztán minél hamarabb essetek túl rajta. Ezzel nem jó várni.

2011. márc. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hátr talán tartozol annyivala másik embernek, ha már együtt voltál vele, hogy egyáltalán megbeszéled vele, hogy te miért gonodlod másképp vagy mik a problémáid, mi az oka a szakításnak. Aztán ha megérti, és kiderül, hogy ezeken könnyen tud változtatni, akkor adhatsz neki rá egy lehetőséget, hátha rendbejöna kapcsolatotok.


Ha viszont csak megigéri de nem csinál semmit, vagy próbálkozna de nem sikerül jobbá tenni a dolgokat, akkor ő is beláthatjka, hogy miért nem működik.



Szóval ha nem vagy egy felszines kis szemétláda, és nem akarod, hogy a másik szenvedjen akkor tartozol ennyivel a másik ember felé szerintem, ha az nem tett ellened semmi olyan dolgot ami végzetes ok lehet.



De akik meg nem így gondolják azok a fszért nem prostituálthoz járnak inkább? Csak azért mert sóherok erre költeni?

Helyette könnyebb bántani egy embert aki hisz benned?

2011. márc. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nehezen tudok elképzelni egy ilyen helyzetet. A szakításhoz egy rövid mondat elég, nem kell előre megbeszélt, közösen szervezett ceremónia.
2011. márc. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na ja, nem volt ám halál gáz, mikor barátom elkezdett két és fél év után msn-en utalgatni, meg hogy talizzunk személyesen... közöltem vele, hogy kettőnk közül nem én vagyok a s*ggfej, ennyiből is sikerült felfognom, hogy egy gerinctelen ****, és ezek után minek akarnék vele találkozni...?

Telón, írásban, msn-en, hasonló formátumban csak a gerinctelenek pedzegetik a témát. Beszélj meg vele egy talit, ez még gondolom nem olyan szokatlan, mert elvileg még együtt vagytok, megmondod neki, ha olyan oka van, akkor már úgyis sejti sztem, ha meg megcsaltad, vagy hasonlók, akkor legalább hadd monja személyesen a szemedbe, h mekkora ribizli vagy.

2011. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!