Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom extra beképzelt!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom extra beképzelt! Hogyan lehet letörni a "szarvát"? Csak szakítással?

Figyelt kérdés

flörtöl másokkal, engem lenéz

akkor nevet, ha találkozunk ismerőssel

velem láthatóan mintha nem is érezné jól magát (szexet kivéve)

már szakítottam, akkor meg kiborult, hogy nagyon szeret, ne hagyjam el, próbáljuk meg.

nos, ez a nagy hű-hó eddig tartott nála.

ötlet, mit tehet egy gyenge lány ilyen esetben?

azért "gyenge" mert én nem tartozom a nagyszájú, kemény csajok közé.

nos?


2010. okt. 4. 13:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem szereted -> ott kell hagyni.

Szereted -> tovább bomlik:

----el tudod viselni -> maradj vele

----nem tudod elviselni -> ott kell hagyni, mert megváltozni nem fog senki

2010. okt. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

első véleményét osztom én is...


25/f

2010. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

ha én egy ilyen gyenge lány lennék, akkor szépen csendben küldeném vissza az anyjába


de én nem vagyok gyenge...meg lány sem

2010. okt. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem csak a szexjátékszere akarsz lenni egy pasinak akkor erőt veszel magadon , otthagyod ezt a faszit és keresel magadnak mást akkor is ha úgy érzed hogy szereted . Változni nem fog az tuti .
2010. okt. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Moszuke ***** válasza:

próbáld meg megpuhítani.. minden bunkó legmélyén ott lapít egy kisfiú.. ha azt előtudod hozni, nagyon nagyon jó vagy:)

ha nem akkor jössz ide kérdéseket feltenni:(


a helyes megoldás az lenne ha a szarvát meghagynád de előhoznád a kisfiút:)

hogy hogyan? háhh.. az a te bajod!:D


22/f



szakítással nem mész semmire.. mért jó neked ha letöröd a szarvát aztán elveszted? fölöslegesen törted akkor le..:)

2010. okt. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

ha én lennék a helyedben talán össze se jöttem ovlna egy ilyen keménygyerekkel. így pedig hogy már vele vagy, én otthagynám és keresnék személyiségben hozzám illőbbet.

én kicsit nagyszájúbb, vagány lány vagyok, és mégis a szerényebb, csendesebb fiúkat kedvelem, bennük tud bármi is igazán megfogni, ők sokkal szerethetőbbek (szerintem)

20L

2010. okt. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen pasim, rövid úton kidobtam, jött egy mások aki a tenyerén hordoz. Beszéld meg vele ezeket a dolgokat, hogy ez nem tetszik neked, ha nem változtat kidobod.
2010. okt. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Moszuke ***** válasza:

[..]én kicsit nagyszájúbb, vagány lány vagyok, és mégis a szerényebb, csendesebb fiúkat kedvelem, bennük tud bármi is igazán megfogni, ők sokkal szerethetőbbek (szerintem) [..]


MMMmmmm domina szagot érzek:DD /no1

2010. okt. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

utálom magam a gyengeségemért

szeretem, nem tudok szakítani

gyenge vagyok, nem tudom előhozni a kisfiút

ebből eredmény: addig tart magának és szórakozik velem, míg jobbat nem talál

én meg tehetetlenül nézem

mekkora gáz vagyok!

2010. okt. 4. 13:35
 10/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nagyon igazad van. Gyenge vagy, de ne belőle hozd ki a kisfiút inkább magadból az erős, kívánatos nőt. Ne hagy, hogy lábtörlőnek használjon. Legyen nőiességed.

2010. okt. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!