Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy srác szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy srác szerelmes másba, ha van bnője?

Figyelt kérdés

a barátommal minden rendben, azon kívül, hogy ő minden csajjal "jóban van" amire kínosan ügyel, hogy ez így is maradjon, ha tetszik nekem, ha nem.

jóízűeket, órákat beszélget más lányokkal.

de néha már olyan, amikor elmegyünk otthonról, mintha különösen ügyelne, hogy helyes legyen, hatszor átöltözik, hajbelövés, parfüm, mintha randira menne.

ugyanígy amikor a haverjaival elmegy bulizni.

és védi előttem az összes lányt. "nem is kövér, hanem csinos" "ha beszélgetni akar velem, nem mondom, hogy nem, nem leszek bunkó"

az oszttársai csajokat felkelés után első dolga megnézni az iwiwen!

mintha szerelmes lenne mindenkibe!!

engem meg senki nem érdekel, csak ő.

ő mitőllehet ilyen?


2010. okt. 4. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
És ezt vele is megbeszélted?
2010. okt. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A srácnak feltűnési és háremtartási viszketegsége van, elég furi lehet.
2010. okt. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hiába beszélek vele, ő ezt teljesen normálisnak tartja! én vagyok féltékeny.

nála a megcsalás kimerül a szexben.

az egy dolog, hogy nem én vagyok a legszebb a földön, de hogy neki minden csaj egy kincs....az már nekem sok

de miért érzi ezt? gondoltam önbizalomhiányra nála, hogy csak így látja magát jó pasinak, ha más csajoknak bejön.

ha ez így van, ez szakítóok, mert ennyi erővel később meg is csalhat.

más oka lehet még?

2010. okt. 4. 11:50
 4/10 anonim ***** válasza:

A nagy helyezet az, hogy nem neki van önbizalomhiánya, hanem neked, a féltékenység mindig erre utal. Nem a tudajdonod, csak a barátod. Elég morcos lennék, ha bárki meg akarná mondani nekem, kivel mit és mennyit beszélek, hogyan öltözöm, milyen a hajam. (És nő vagyok!)


Amit írtál, nem jelenti azt, hogy szerelmes másba.


Viszont az egyik mondatod (mintha szerelmes lenne mindenkibe!!) nagyon érdekes és találó, fiatal korod ellenére, bár gondolom, inkább csak ráérzés.

A pasik bizonyos életkorban (fiatalon) nem egy bizonyos nőbe szerelmesek, hanem a szerelembe és a szexbe. Ezen nagyon változtatni nem tudsz, mert tök normális. Ha jó neked vele, akkor élvezd, amíg tart. Ha nem jó, akkor viszont nem muszáj vele lenned...

2010. okt. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hát nem jó

és sajnos nagyon rágódom a szakításon, bármennyire fáj is

mert egyre nehezebb ezt nap mint nap elviselnem

és volt önbizalmam, mellette semmisült ez meg.

2010. okt. 4. 12:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Teljesen meg tudlak érteni, a volt barátom ugyanígy viselkedett, elég sokáig tűrtem, végülis szétmentünk másfél év után. Mióta vagytok együtt és mennyi idősek vagytok?
2010. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

én 25 ő 30

és 1,5 éve vagyunk együtt, pont mint ti!!

és már szinte minden napom szomorú

amikor nem találkozunk ismerősökkel, akkor is olyan hideg velem, hogy lelki szemeim előtt látom, hogy akkor lenne mosoly az arcán, ha találkoznánk valami ismerőssel

velem kettesben csupa szigor

2010. okt. 4. 12:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is kb. ilyen vagyok. Mondjuk olyat hogy"nem is kövér, hanem csinos" nem mondanék, meg ilyen megnézem iwiwen meg mittomén nem szoktam. Az meg hogy mindig 6× átöltözik meg haj, meg minden... Inkább legyen büdös, borostás, és szakadt? Akkor meg ezért sírnál. Ha magamból indulok ki, ez csak megszokás. Inkább a lányok társaságát részesítem előnyben, ennek egyik oka tényleg az esztétikum. Az én barátnőm is ki volt ezen akadva, de megbeszéltem vele a dolgot, azóta szerintem érti hogy nincs mitől tartania(igaz kicsit vissza is vettem), szerintem nektek is meg kéne beszélnetek, hátha segít(ha szeret valamennyit tud változni, sokat nem hiszem hogy fog, de egy keveset biztosan).

18/F

2010. okt. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy ő nem érti a jeleket

pl ha elengedi a kezem egy csaj előtt amiből a csaj azt hiszi, most ő a lényeg a bnő meg lesz*rva, nos ebből a barátom semmit nem lát!!!

nála olyan automatikusan jönnek olyan dolgok, amivel "megaláz" egy csaj előtt

és ha együtt vagyunk valahol és több órán keresztül más csajjal beszélget én meg ott ülök, akkor sem veszi észre magát, úgy megyünk haza, mintha "de jó buli volt az este" szellemben

és mivel ő ezeket nem látja, de mondtam már neki, hogy mik zavarnak, akkor totál hülyének nézett, hogy ilyen semmi dolgokba bele kötök és ez nem normális, menjek pszicholóushoz

2010. okt. 5. 12:36
 10/10 A kérdező kommentje:

szóval ő nem veszi észre magát

neki ez a norma

amíg a másik csaj meg nyeregben van.

olyasmi mintha több vasat akarna a tűzben tartani

2010. okt. 5. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!