Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze egy csajjal az osztálytársam és másba szerelmes?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársammal nagyon jóban vagyunk de már viccből kérdeztem hogy nem-e járna velem és azt mondta hogy nem.Most mit csináljak?Nagyon össze akarok vele jönni!!!De ő nem tudja hogy tetszik nekem:(
2011. jún. 20. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
sehogy
2011. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
-.-" no comment... minek akarsz összejönni vele, ha nyílvánvalóan nem tetszel neki, és másba szerelmes? mi értelme lenne? Sosem értettem az ilyeneket, akik egy lányt csajnak hívnak és csak azért, hogy nekik jó legyen, elszakítanának mástól. inkább örülnél, h mással elvan
2011. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem az hogy nem tetszek neki kedvel meg a másik pasi akibe szerelmes neki meg nem tetszik a lány
2011. jún. 20. 19:56
 4/10 anonim ***** válasza:
egyik o.társammal is össze akart jönni egy másik.. pedig a csaj egyértelműen elmondta neki többször, hogy NEM, és mindenki tudta, hogy más pasit szeret. a csaj megutálta a pasit, mostmár kb. 1 óráig nem bírja elviselni, pedig régebben haverok voltak. ez kell neked??
2011. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Húh.... nem véletlenül Borsod megyei vagy.. mert ha az vagy akire gondolok akkor én vagyok az a lány....
2011. jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem ez kell de szerinted van eséj?
2011. jún. 20. 20:01
 7/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok Borsod megyei Győr-Moson_Sopron megyei vagyok
2011. jún. 20. 20:04
 8/10 anonim ***** válasza:
NEM, NINCS. ezt írtam. NINCS ESÉLY.
2011. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én azt mondom hogy van!! (én vagyok aki borsod megyében lakik :D) Nálunk ugyan ez van.. de én idő közben megszerettem a srácot, ha minden jól megy, szeptemberben összejövünk!! Szóval kitartás!!
2011. jún. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kár na mindegy azért köszi az infót
2011. jún. 20. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!