Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Mi alapján döntitek el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mi alapján döntitek el, hogy egy lányt barátnak vagy barátnőnek akartok?

Figyelt kérdés
Pl ha egy viszonylag szép csajról van szó, akivel jót lehet beszélgetni, hülyülni stb.. miért jobb barátnak?
2010. okt. 3. 18:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
te am hova valósi vagy?
2010. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Első voltam: nekem az a bajom h szerelmet vallottam MSN-en (igen msnen xD tudom msn bla bla bla) és azt mondta h járna velem de neki most éppen más tetszik... -.-

ezt már velem 3csaj eljátszotta az utóbbi 3 hét alatt.

tisztára olyan mintha összebeszéltek volna xD

2010. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Jó hoyg te ennek ennyire örülsz, én msot össze vagyok törve lelkileg, akarom őt barátnak, mert nem tudok tőle megválni, ő se akar tőlem megválni..de csak barátnak akar..nem tudom menni fog e.
2010. okt. 3. 21:30
 14/20 anonim ***** válasza:
de most tényleg hova valósi vagy?
2010. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Pest
2010. okt. 3. 21:39
 16/20 félénk srác ***** válasza:
külsö kinézet személyiség
2010. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 félénk srác ***** válasza:
probálkoz még egy kicsit és talán meg gondolja magát egy pár szép szó csodákat müvel
2010. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha igazán őszinte akarok lenni akkor azt mondom hogy sehogy.

Vagy kell mint csaj, vagy sehogy se kell. ALsóba nekem is volt csaj barátom, de ott mit számít még h kinek mi a neme...


15/F

2010. okt. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Van egy barát-barátnőm aki szerintem gyönyörű csaj, és nagyon szeretek vele beszélgetni, nagyon jól elvagyunk, de egyszerűen szexuálisan nem vonzódok hozzá... nem tudom miért... pedig tényleg nagyon jól néz ki, de már kialakult egy kapcsolat...kb mintha rokon lenne...
2010. okt. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Barátnőnek azt választja az ember - ideális esetben -, akit szeret.
2010. okt. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!