Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Mi alapján döntitek el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mi alapján döntitek el, hogy egy lányt barátnak vagy barátnőnek akartok?

Figyelt kérdés
Pl ha egy viszonylag szép csajról van szó, akivel jót lehet beszélgetni, hülyülni stb.. miért jobb barátnak?
2010. okt. 3. 18:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
mert ha például beleszeretsz és ő nem így érez még barátod is elveszited.Hogy néznél a szemébe ha tudod h nem csak barátnak akarod?
2010. okt. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

hát mert talán nem érez iránta semmi többet a fiú? :P

én az alapján szoktam eldönteni, hogy ha jófej és érzek iránta vmit akkor barátnőnek, ha nem érzek iránta semmit akk csak barátnak :P

19/F

2010. okt. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Én csak olyan lányokkal tudok barátkozni, akik vagy külsőleg vagy belsőleg nem illenek hozzám.

F24

2010. okt. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
külső
2010. okt. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
mert jó fej és egy marátot örök életre meg lehet tartani de egy barátnőt nem (vagy csak nagyon ritkán)
2010. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Elsőnek: hát ez az, hogy ő ezt hogy tudja megtenni, nekem tetszik ő, én vagyok a lány, mégis ő keres mindig..
2010. okt. 3. 18:37
 7/20 anonim ***** válasza:

felejtsd el...ha szeretne már lépett volna...

egyszer képes voltam 1,5 évet várni egy pasira, hogy a végén kijelentse:én szeretlek, de jobban szeretnélek barátnak, mint barátnőnek...ha összejövünk, és nem mennek a dolgok, és elveszítelek, azt nem élem túl....pffff...férfiak....

2010. okt. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
utolsónak nálam egy csaj csinálja ugyanezt szal...nők..
2010. okt. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, üdv a klubban...
2010. okt. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ez az, hoyg el akarom felejteni, de igy hogy? Ő mindig keres, jóban akar velem lenni.. és én is szeretnék rá csak barátként tekinteni. Furcsa ez nekem, h ezek után is iylen fontos vagyok neki..
2010. okt. 3. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!