Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetséges az a fiúknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges az a fiúknál, hogy bár lefeküdne egy lánnyal, de barátnőnek nem kellene?

Figyelt kérdés

Nem értem.Honnan tudom akkor,hogy egy fiú csak le akar feküdni velem,vagy vannak komolyabb szándékai is?

Nézzük a folyamatot az elejétől!Legyetek szívesek hosszan válaszolni!1. hogyan szemez???hogyan viselkedik???

2.randi???mikor???miről beszélgetünk ott???

3.mondjátok meg ti...


2011. máj. 27. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ha hajlandó sokat randizni veled és várni rád. de nem szabad egyiket se túlzásba vinni.

szerintem ez igazából abból derül ki hogy hogyan viselkedik más lányokkal

2011. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd,légyszi?Mit kell figyelni azon,hogy más lányokkal hogyan viselkedik?
2011. máj. 27. 20:28
 3/10 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, pont valami ilyesmi szituációba vergődök: van egy srác, buliban találkoztunk és szoktunk beszélni néha chaten, de igazából nem keres és sztem nem is érdeklem, egyszer megpróbált áthívni magához, de sztem csak szexelni akart, és arra jó lettem volna :S
2011. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4
2011. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 MKs ***** válasza:

1. vetkoztet a szemével,

sietti a dolgokat

2.randin általában kozel az otthonához, amikor nincs otthon senkie,ha megkérdezi szuz e vagy még? hányszor csináltad már? milyen volt az elso

3. ha bele mész szex aztán lehet veled marad lehet nem

vagy ha nem mész bele elhagy felb... ill. veled marad és turelmesen vár. az az aki téged akar és nem csak a tested

2011. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem ha más lányoknak is udvarolgat akkor nagy az esélye hogy egy éjszakás kell neki, amúgy abból hogy mennyire gyakran találkoztok, meg hogy nem rögtön szobára vinne és kész hanem elvisz helyekre stb. A legtöbben akik komolyan gondolják szerintem felépítik a helyzetet addig amíg el nem jön a pillanat. Sokkal szégyenlősebbek mert nem könnyű igazi érzéseket kimutatni más embereknek. De mindenki más és igazából én magamból indultam ki.
2011. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 MKs ***** válasza:

Más csajokkal flortol gátlástalanul ill. tapizik olyanokat akik engedik (vannak ilyen csajok).

Ezek tipikus olyan fiuk akik még nem tudják mi az a szerelem v k... nagyot csalódtak.

2011. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezi hogy 5ért mit válalsz.
2011. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2011. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A linkelt szöveg egy nagy hülyeség.


1. Mostanában többször előfordult, hogy nem hallottam meg a telefonomat. Remélem a lány nem olvassa ezt a hülyeséget.


4. Senki nem írja ki egy-két ártatlan randi után, hogy kapcsolatban van. Legalább is 14 év felett.


A kérésre válaszolva:

Ha vonzó teste, talán még szép az arca is, de nem tudnék vele élni vagy még órákat sem töltenék el vele, akkor csak szexről lehet szó.


Szerintem csak abból lehet kiindulni, hogy menni időt szán rád.

2011. máj. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!