Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bírjam ki, hogy békénhagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjam ki, hogy békénhagyjam?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon odavolt értem, de a bunkózásommal és a flegmaságommal kiábrándítottam magamból pár hónap alatt. Most elege van belőlem, tele van rossz érzésekkel, nagyon meg van bántódva azok után, amiket hónapokon keresztül a fejéhez vágtam. Nagyon bánom, és már milliószor bocsánatot kértem, de ő már tesz rám nagy ívben. Én viszont csak keresem, keresem, nem bírom ki nélküle, naponta sms-eket írogatok neki, hívogatom, msn-en írok neki, egyszerűen nem tudom megállni, annyira bánt, hogy így elrontottam a kapcsolatunkat, mivel én még szeretem. Ő azt kérte, hagyjam békén. De mégis hogy bírjam ki, hogy ne zaklassam minden nap többször? Hogy felejtsem el? A barátaim is cserben hagytak, velük nem tudom az időt elütni. :S Mégis, hogy álljam meg, hogy ne keressem?
2010. okt. 3. 17:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, ezt én sem értem. A kapcsolatotok alatt nem nézted semmibe, most meg hogy szakított már fülig szerelmes vagy. Ebben nem tudom mi a szerelem. Szerintem csak magányos vagy és kell hogy legyen melletted valaki, de ez nem szerelem.
2010. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

De, szeretem, itt nem ez a kérdés. Már azelőtt is szerettem, mielőtt otthagyott, jóval előtte be is vallottam neki. Inkább pont, hogy ő hagyott ott, mikor bevallottam neki, rá pár héttel. :S

Egyébként ma is rámírt, akkor mégis miért akarja, hogy békénhagyjam?

2010. okt. 4. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!