Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bírjam ki, hogy békénhagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjam ki, hogy békénhagyjam?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon odavolt értem, de a bunkózásommal és a flegmaságommal kiábrándítottam magamból pár hónap alatt. Most elege van belőlem, tele van rossz érzésekkel, nagyon meg van bántódva azok után, amiket hónapokon keresztül a fejéhez vágtam. Nagyon bánom, és már milliószor bocsánatot kértem, de ő már tesz rám nagy ívben. Én viszont csak keresem, keresem, nem bírom ki nélküle, naponta sms-eket írogatok neki, hívogatom, msn-en írok neki, egyszerűen nem tudom megállni, annyira bánt, hogy így elrontottam a kapcsolatunkat, mivel én még szeretem. Ő azt kérte, hagyjam békén. De mégis hogy bírjam ki, hogy ne zaklassam minden nap többször? Hogy felejtsem el? A barátaim is cserben hagytak, velük nem tudom az időt elütni. :S Mégis, hogy álljam meg, hogy ne keressem?
2010. okt. 3. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Miket mondtál neki? És a barátaid miért hagytak cserben?
2010. okt. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Állandóan flegmán bántam vele, nem foglalkoztam azzal, mit szeretne, hogy ő mit várna tőlem. Pl ha azt mondta, menjek el meccsére, kiröhögtem, és nem mentem el, csak mert nem volt kedvem. A sok apróságot nagyon zokon vette, és betelt nála a pohár.

A "barátaim" meg... nem tudom, mi a gond, talán az, hogy idén külön iskolába mentünk, és eltávolodtunk egymástól. Az egyetemi barátok meg még nem olyan igaziak, ráadásul messze is laknak. Rájuk, úgy érzem, nem számíthatok.

2010. okt. 3. 17:17
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Szia! Szerintem valamilyen úton módon keresd meg és személyesen beszéljétek meg az ügyet hogy szereted...
2010. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Semmi esély már rá... :( 1 hétig próbálkoztam, de személyesen is kerül. Békén kell hagynom.
2010. okt. 3. 17:19
 5/12 Cheerleader ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem hagyd egy kicsit beken. Tulsagosan nyomulsz. Ha kicsit beken hagyod o is megnyugszik es higgadtan meg tudjatok beszelni a dolgokat. Szoval ha meg akarod menteni ami mentheto egy kicsit hagyd fellelegezni majd beszelj vele lenyegretoroen.
2010. okt. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar beszélni veled, esélytelen, bár, ha zaklatásnak érezné, már tutira letiltott volna MSN-en, netán telefonszámot is cserélt volna. Állj oda elé, és mondd mélyen a szemébe, hogy ezután másképpen lesz. Persze, csak ha tényleg hajlandó vagy másképpen hozzáállni a dolgokhoz. Így sem biztos egyáltalán, hogy sikerül, de legyél nagyon őszinte és odafigyelő a beszélgetés során.
2010. okt. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Cheerleader ***** válasza:
100%
Jarj el a meccseire hogy lassa hogy erdekled es hogy megbantad mar hogy ugy viselkedtel vele. Bocsi az ekezetekert.
2010. okt. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ha tényleg szeretted volna akkor nem viselkedtél volna így vele.
2010. okt. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szeretem, de amikor rosszul bántam vele, még tényleg nem voltam szerelmes. :S A lényeg, hogy... igen... :S
2010. okt. 3. 17:33
 10/12 A kérdező kommentje:
De mégis, hogy bírjam ki, hogy ha hazaér, ne keressem?
2010. okt. 3. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!