Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esélyem? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem? Vagy békénhagyjam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy évfolyamtársam, aki nemrég tetszett meg. Van barátnője.:/ De msn-en mindíg beszélgetünk. És ad olyan jeleket amiket én úgy veszek mintha akarna tőlem valamit. Persze lehet, hogy én értelmezem félre a dolgot. Az eggyik barátnőm kifaggatta rólam a multkor, Kérdezte hogy szerinte szép vagyok-e ő erre azt mondta, hogy "igen..Csak van barátnőm,sajna". Szóval nem tudom, hogy mit akar, erről vele nem beszélek, bár tudja hogy halok meg érte(: És nekem úgy meg nyílik mint ahogy senkinek.. (:

Lécci adjatok tippeket, hogy hogyan tudom kideríteni akar-e valamit tőlem!:) És írjátok le a véleményetek erről a helyzetről!(: Köszi.(K)


2011. ápr. 19. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki, de a párját szereti. Egyenlőre nem sok esélyt adnék neked. Kár.
2011. ápr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok és ha fent vagyok msnen egyfolytában olyanokat ír,ami elgondolkodtat,mert nem tudom,h mi mit jelent..."pozitívan csalódott bennem, kár h nem ismert meg előbb,kár h ilyen messze vagyunk egymástól, ha itt lenne mi lenne más, már azt is leírta hogy hogy szedne fel egy buliban...ilyenek. Na most erre mit lehet mondani? :S Fogalmam sincs h mit akar tőled, de ha a bnőjét szereti...én is próbálok óvatos lenni, nem beleélni magam semmibe, de ha feléd is ilyen jeleket ad és vagytok olyan viszonyban, akkor sztem kérdezz rá,h miért csinálja ezt v h mit gondol rólad. Lehet,h nem a bnőddel akart erről beszélni...de az is lehet,h tényleg csak nagyon szeret veled beszélgetni.
2011. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát én sem akarom semmibe beleélni magam! És amíg van bnője addig nem is közeledek hozzá "úgy" . Majd ha szakít a barátnőjével, és akarom tőllem valamit akkor majd megteszi az első lépéseket..(:
2011. ápr. 19. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!