Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet végérvényesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet végérvényesen kilépni az áldozatszerepből és egy normális párkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 18. 13:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem nagy kam ez az áldozatszerep. Egy férfi üt ver a másik meg nem.

Ez nem áldozatszerep hanem egyik esetben egy barmot fogtál ki, más esetben meg szerencséd van.


Nem tudom ki találta ki azt hogy vannak áldozat szolga lelkű mártírok akik maguk mennének a pofonok után és valami belső program fut bennük.

Ez is tipik áldozathibaztató gondolatmenet.

De bekajálja mindenki.

2023. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem attól válik áldozattá az egyik, hogy ő hagyja magát ütni, a másik meg nem, mert nyilván nem ezzel indít a hapsi az első randikon. Hanem aki agresszív, korlátozó típus, az pontosan érzi, ki az, akit befolyásolni tud, meg tud félemlíteni, aki rá fog függni annyira, ha bekeríti, magába bolondítja, hogy utána már bármit megtehet vele.

Nyilván az illető nem akar áldozat lenni és örülne, ha olyan párja lenne, aki jól bánik vele, mégis az idiótákat "vonzza be". Ami a valóságban nem is bevonzás, hanem az "igények" egymásra találása.

2023. jan. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

#1

Te nem hallottál még arról, hogy vannak gyenge jellemű emberek? Akik inkább elviselnek minden szart mástól, de képtelenek szakítani? Azokra jellemző, akik szegény/bántalmazó családban nőttek fel. Ők agresszív párokat is vonzzanak.


Én jó családban nőttem fel és sok kapcsolatom volt, de egy se emelt rám soha kezet. Az első ilyennél biztos lehet benne, hogy háromszorosan megbánja majd. Más nő meg azt is elviseli, ha a gyerekét verik, vagy őt a gyerek szeme láttára. Ne mondd már, hogy nincs különbség emberek között.

2023. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem bevonzás es igény.

Ez a kam része.

Vagy idiotákat fog ki az ember, vagy mákja van és nem. Ez ennyiről szól csak.

(De ha nem is bántalmazót akkor olyat majd, aki csalja vagy elhagyja mivel alig van normalis ferfi. Nagyon konnyű a selejteket megtalálni bevonzani, mikor majdnem az összes férfi selejt csak ki ebben ki abban)


A legtobb férfi egy sz.rember. tele a net is szeretőhajhász meg fétises meg inkorrekt barmokkal is.

2023. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Úgy, hogy megtanulsz kiállni magadért
2023. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4%

3 gyenge jelleműeknek is megesik hogy a kiralyfi talál rá.


Hagyjuk már ezt az aldozatszerepről szóló pszichomaszlagot.

Egy pszichologus se bizonxitotta még be hogy igaza lenne.


Ha valakit vernek, hogy létezhet az hogy az előző meg előző barátja nem verte?

Csak kifogott később egy barmot ennyi csak.

2023. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Azonnal ott kell hagyni a bántalmazót, es tiltani mindenhonnan. Ha veszélyes, akkor segítséget kérni


Ha kell, pszichológus segitseget kérni a gyógyuláshoz.


Ha már túl vagy rajta, tudod mi vezetett ide, tudod mire figyelj, es tisztában vagy a saját értékeddel, akkor lehet ujra ismerkedni.

2023. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Nincs ilyen, hogy “olyat fog ki” az ember. Mindenki olyan virágot szagol, amilyet szakít. Nálam pl. alap elvárás, hogy udvarias, értelmiségi, ne balhés hátterű férfi legyen. Érdekes módon nem is volt soha egy sem agresszív. Aki lakótelepi helyi kemény börtöntöltelékekkel jön össze, annak meg nem “balszerencséje” volt, hanem szarul választ párt. Ennyiről szól a dolog.
2023. jan. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

4.


A bevonzás baromság, de az is, hogy "csak a szerencsén múlik", mert nem.


Van körülbelül 40 nő az ismerőseim között. Legalább 5 olyan van közöttük, akivel ilyen sosem történhetne meg, mert az első durvább dologra, úgy küldik el a pasast, hogy örül, hogy indulhat. A fellépésükön, határozottságukon alapból érződik, hogy erősek, nem is mer velük próbálkozni egy szadista vagy pszichopata, mert tudja, hogy nem jár jól.


Van további szintén kb. 5, akik túl okosak, átlátnak az álca-viselkedésen, hamar kiismerik a potenciális veszélyforrást.


És sajnos átlag 40-50 nőre jut 5 olyan, akin érezni a gyengeséget és nem is annyira okosak, hogy kikerüljék a vészt. Őket fogja megtalálni a pszichopata, a szadista, az erőszakos baromállat. Ráérez, manipulál, tökéletesen játssza a szerepét.


Na, a maradéknál tényleg a szerencse kérdése, de ők azok, akik hamar kiszállnak belőle, nem adnak elő olyan dolgokat, hogy "de hát szeretik" az erőszakos barátjukat, a szadista férjüket, hanem viszonylag hamar elmondják valakinek (erősebb rokon, barát, rendőr, ex, kolléga), aki képes segíteni az ügyben.


Valószínűleg a véleményem nem fog tetszeni sokaknak, de vállalom ezt is. Én ezt látom másoknál, akiket ismerek. Persze ez nyilván nem országos statisztika, de van akire a szadista ember nem tud hatni, aki lazán lepöcköli vagy 3 kérdéssel és egy hazugsággal kikerüli őt.

2023. jan. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

"Nem tudom ki találta ki azt hogy vannak áldozat szolga lelkű mártírok akik maguk mennének a pofonok után és valami belső program fut bennük."


Pedig vannak. Nyilván nem tudatosan keresik az ilyen helyzetet, hanem egyrészt ugyanazon a minta alapján választanak, és/vagy ha belefutnak egy ilyen pasiba, akkor nem lépnek ki, hanem mindenféle igazolást keresnek a helyzetre, pl: pl szeretem, alapvetően jóember, csak heves a természete, én nem viselkedtem jól, bennem van a hiba...

2023. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!