Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 honapja jarunk a baratommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 honapja jarunk a baratommal, az utobbi 1 hetben ilyeneket kezdett mondani, normalis?

Figyelt kérdés

Nagy allatbaratnak adta elo magat... van egy tunderi 13 eves kiskutyam, soha az eletben nem volt vele semmi baj, nem szedett szet semmit, senkinek nem tudna artani. Mar oreg is ezert nem hall mar rendesen es amugy is rengeteget alszik.


Az elejen szeretgette, olelgette stb.

Mult heten vinni kellett orvoshoz a kutyat mert beteg volt es valoban nem olcso az allatorvos, de barmennyit kifizetnek erte.

Elkezdte mondani a baratom,hogy jo draga volt a doki, mar ugyis oreg a kutya, nem gondolkodtam azon,hogy el kellene altatni?


Nagyon neki estem,hogy alapbol semmi koze hozza ,hogy en mennyit fizetek a kutyaert, es hogy kepes ilyet mondani csak azert mert oreg a kutya es szeirnte rendben van ilyet mondani?


Jaj nem ugy gondolta felreertettem.


Nagyon gondolkozom,hogy kidobom, igazabol mar meg is hoztam a dontest, szerintetek jol teszem?


2023. jan. 7. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem jól.

Nem ugyan azt jelenti neki egy kutya mint neked.

Mondjon bárki bármit de az, hogy egy ember miként tekint egy állatra az elég sokat elárul róla.

2023. jan. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Csak abba nem gondolsz bele, hogy szegény kutya szenved, mert te ilyen kis érzelemgombóc vagy.
2023. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mi az hogy szenved? Te nem szoktal orvoshoz menni? Egyaltalan nem szenved csak mar oregecske.


A nagyszuleid is szenvednek mert mondjuk rosszul hallanak?

Komolyan te sem vagy normalis.

2023. jan. 7. 11:49
 4/13 anonim ***** válasza:
20%

Nem vagy egészen normális, ha ilyen h_lyeségért kalimpálsz...

Talán kutyád nem azért él passzív életet, mert öreg, hanem, mert már megunta szekáló és kizsákmányoló "szereteted".


Legalább expárod a földön jár és van realitás-empátiája.

Te meg tömöd pénzzel a dokit, mert az látja, buta vagy reálisan látni a dolgokat, de hát ők ebből élnek-félédből és jól.


Dobd ki párodat, jót teszel vele:)

2023. jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Akkor altattatom el a háziállatom, amikor betegség miatt már elkerülhetetlenül a végén van, hogy ne szenvedjen.

Pl kiderült, hogy leállt a veséje... azzal nem tudsz mit kezdeni.

Ha kis betegségről van szó, ostobaság elaltatni.


Az qrvára nem "realitás-empátia", hogy van valami baja, és az első gondolat az, hogy elaltatni. Ez inkább kényelmest választó, érzéketlen és fösvény hozzáállás.

2023. jan. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4


Gondolom a nagyszuleid is elaltatnad.


Csak megfazott ennyi baja volt.

2023. jan. 7. 12:55
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Milyen sok hulladék ember van itt is te jó ég.

Kérdező, teljesen igazad van. Bárcsak minden állat ilyen szeretetben élhetne de sokaknál még mindig az van a fejekben, hogy az csak egy kutya.

2023. jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%

6

Látom kiindultál magadból és te címkézel másokat:D


7

Te is minősítetted önmagadat:)

2023. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
A doggymommynak hiába beszélsz… egy csecsemőnél többre tartják őket. Végignéztem ahogy évekig szenvedtették szegény kutyát haverék… rákos volt alig ment minden baja volt már de addig tunningolták mindig, hogy még kicsit velük lehessen. Gci a kutyára ránéztél és elsírtad magad, fájt neki élni de ezek a szerencsétlenek nem tudták elengedni.
2023. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező ez a pasi ,nem próbálkozott olyasmivel, hogy elszakitson valami jó barátodtól?

Mert az én anyám is ezt szajkózta folyton, mikor a kutyám már idősödött! Mikor fiatalabb ,akkor meg azt, hogy oda kell adni valakinek! Folyamatosan... mondjuk ő egy elmebeteg! Szóval figyelj a jelekre! Nem akarja, hogy leépítsd a kapcsolataidat,hogy kevesebbet légy barátokkal, családdal.

2023. jan. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!