Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 honapja jarunk a baratommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 honapja jarunk a baratommal, az utobbi 1 hetben ilyeneket kezdett mondani, normalis?

Figyelt kérdés

Nagy allatbaratnak adta elo magat... van egy tunderi 13 eves kiskutyam, soha az eletben nem volt vele semmi baj, nem szedett szet semmit, senkinek nem tudna artani. Mar oreg is ezert nem hall mar rendesen es amugy is rengeteget alszik.


Az elejen szeretgette, olelgette stb.

Mult heten vinni kellett orvoshoz a kutyat mert beteg volt es valoban nem olcso az allatorvos, de barmennyit kifizetnek erte.

Elkezdte mondani a baratom,hogy jo draga volt a doki, mar ugyis oreg a kutya, nem gondolkodtam azon,hogy el kellene altatni?


Nagyon neki estem,hogy alapbol semmi koze hozza ,hogy en mennyit fizetek a kutyaert, es hogy kepes ilyet mondani csak azert mert oreg a kutya es szeirnte rendben van ilyet mondani?


Jaj nem ugy gondolta felreertettem.


Nagyon gondolkozom,hogy kidobom, igazabol mar meg is hoztam a dontest, szerintetek jol teszem?


2023. jan. 7. 10:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%

Én is inkább kutyákat tartanék mint gyereket.

Milyen világban kellene majd élniük 20 év múlva a gyerekeknek amikor már most is elég kaka az egész.

Pláne azoknak rossz akik most a pénz miatt születtek meg.

2023. jan. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
13%

Teljesen igazad van kérdező. De mondjuk egy ilyen kis hülyeség miatt nem biztos, hogy dobnék egy jó kapcsolatot.


Én például nagyon vallásos vagyok, a feleségem pedig ateista. Néha be is szólogat, hogy én “a képzeletbeli barátomhoz” beszélek stb. Ez önmagában szakító ok kellene, hogy legyen, de egy ilyen kis dolgon nem akadok fent.

2023. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
81%

12 eves lesz a kutyam nemsokara, aterzem a helyzeted. Nem normalis. Az en parom 4 honap utan amikor nem volt penzem es egy muteten gondolkoztam a kutyanak akkor bar nem is kertem, de teljesen egyertelmunek vette, hogy meg lesz mutve, akar az o penzen is. Sot, o hozza fel kezben az otodikre is mindig.

(A kotekedo kommentelonek: nem eletmento mutetrol volt szo, es magatol is fel tudna jonni, csak nem szivesen terhelnem az izuleteit.)

2023. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!