Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lesz valaki féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz valaki féltékeny természet? És aki alaptalanul féltékeny annak hogy lehet bebizonyítani, hogy bízhat a másikban? Mit tegyen az aki féltékeny, hogy ne legyen az, és mit tehet a párja, h segítsen neki?

Figyelt kérdés
Lehet önmagával nem elégedett az, aki mindig féltékenykedik? Vagy annyira szerelmes, és csalódott ovlt egyszer, hogy fél elveszíteni ami van? Aki betegesen féltékeny azzal mit lehet kezdeni. Tényleg rámehet a kapcsira a bizalmatlanság?
2010. okt. 3. 02:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindenkiben van egy kis féltékenység ami természetes ha szeretsz valakit nem akarod elveszíteni. Lehet attól mert szerelmes vagy nem érzi magát elég jónak vagy előbbi élmények vagy lát jeleket a másikon ... szerintem egy kis féltékenység nem árthat de ha valaki már betegesen az az biztos megfojtja a kapcsolatot
2010. okt. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mi számít már beteges féltékenységnek? írhattok példákat is
2010. okt. 3. 02:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

jó meglátás, egyértelmű összefüggés áll fenn a féltékenység, és az önbizalomhiány közt.

egészséges önbizalommal nem zavar az sem, ha nem tudom épp hol és kivel van a párom, mert nem görcsölök rajta hogy nem vagyok neki elég jó.

2010. okt. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ha megbeszélhetem valakivel a dolgokat, de leginkább vele, akkor megnyugszom, és akkor tudom hogy megbízhatok benne, csak ne vigye túlzásba a magyarázkodást, meg a gyanakvást, vagy hízelgést, mer az tényleg olyan, mintha takargatni akarna valamit.

Lehet egészségtelenül féltékeny vagyok már?

2010. okt. 3. 03:26
 5/13 A kérdező kommentje:
csak mer néha ellenőrizgetem hogy adatlapján mikor jelentkezett be, sőt ismerőseit is nézegetem, vagy volt barátnőjéről milyen képek vannak fenn, jobb e nálam, jobban szerette e egykor mint most engem, mit tegyek h jobb legyek magamnál, vagy nála. pedig sose csaltak meg, inkább ragaszkodtak hozzám és én menekültem a kapcsikból rég, és 24 éves lány vagyok, régen nem voltam ilyen féltékeny tipus mint most, pedig párom sose csalt meg senkit, meg nem alkalmi kacsi hívő, nem is bulizik. Nem értem mér vagyok ilyen, nincs gond velem, de lehet tényleg önbizalom hiányom van, vagy csak túl szerelmes vagyok és alig hiszem el h végre boldog lehetek...Nem tudok felhőtlenül boldog lenni, mer rágódom mi van ha elveszítem. Tudom h ezzel én rontanám csak el a kapcait és nem akarom. De ő hogyhogy nem olyan féltékeny? Vagy csak jól leplezi, esetleg szégyenli? vagy érzi h be van biztosítva nálam és ezért bízik bennem? Pedig neki több oka lenne nem bízni, mer őt már csalták meg, pedig bízott a szerelmében. Hogy lehet ezt leküzdeni? Tényleg beteges vagyok már?
2010. okt. 3. 03:30
 6/13 A kérdező kommentje:
csak mer néha ellenőrizgetem hogy adatlapján mikor jelentkezett be, sőt ismerőseit is nézegetem, vagy volt barátnőjéről milyen képek vannak fenn, jobb e nálam, jobban szerette e egykor mint most engem, mit tegyek h jobb legyek magamnál, vagy nála. pedig sose csaltak meg, inkább ragaszkodtak hozzám és én menekültem a kapcsikból rég, és 24 éves lány vagyok, régen nem voltam ilyen féltékeny tipus mint most, pedig párom sose csalt meg senkit, meg nem alkalmi kacsi hívő, nem is bulizik. Nem értem mér vagyok ilyen, nincs gond velem, de lehet tényleg önbizalom hiányom van, vagy csak túl szerelmes vagyok és alig hiszem el h végre boldog lehetek...Nem tudok felhőtlenül boldog lenni, mer rágódom mi van ha elveszítem. Tudom h ezzel én rontanám csak el a kapcait és nem akarom. De ő hogyhogy nem olyan féltékeny? Vagy csak jól leplezi, esetleg szégyenli? vagy érzi h be van biztosítva nálam és ezért bízik bennem? Pedig neki több oka lenne nem bízni, mer őt már csalták meg, pedig bízott a szerelmében. Hogy lehet ezt leküzdeni? Tényleg beteges vagyok már? szeretem féltékennyé tenni h megnyugodjak
2010. okt. 3. 03:30
 7/13 anonim ***** válasza:
Nincs egészséges féltékenység. Van féltés és van féltkenység. Előbbi természetes (félted, hogy ne essen baja, ne támadják meg stb), a féltékenység pedig minden olyan, maiben kisajátítod a másikat és onnantól kezdve a tulajdonodnak tekinted. Egészséges féltékenység nincs, nem tudom ki találta ki ezt a hülyeséget. (Az a baj, hogy ma 30 év alatt sok a retardlt, olvasatlan iskolázott bunkó, akik értelmezni sem tudják a dolgokat.)
2010. okt. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért félti a ragadozó a prédáját?Mert csak önmagának akarja,egyedül akarja bekebelezni,nem osztozik senkivel.A féltékenység valójában egy nagy fokú önzés,és jó adag félelem.Nem nemes érzelem,ahogy sokan beállítják,mert a féltékenység csak erről szól: én,én,és én.

A nők szinte büszkék a barátjukra,élettársukra,férjükre, mikor látják hogy az féltékeny.Téves reakció.Mert a féltékeny személy önző,csak saját magára gondol,fél hogy a hús elvétetik a szájától,és semmilye sem marad.A féltékenység a legerősebb bizonyíték arra,hogy még a szerelem is öncélú,és nincs benne semmi fennkölt és magasztos.


A féltkenységet nem lehet gyógyítani,és bizony a túlzásba vitt félelemre rámehet a kapcsolat,mert szinte megfojtja a másikat,és nem hagy neki intim szférát.

2010. okt. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 gratis30 ***** válasza:
Te már kimeríted a beteges kategóriát. Gondolj csak bele megsérted a magánszféráját. Üzenetek, adatlapok lehet, hogy még a telefonját is átböngészed? Hát ha a csajom ilyeneket csinálna tuti röpülne! Bizalom nálad a bányászbéka segge alatt van!
2010. okt. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ki mondta h én a párom telefonját megnézem? :)
2010. okt. 3. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!