Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudom bebizonyítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudom bebizonyítani egy férfinak, hogy nem csaltam meg? Mit tegyek ha nem hisz nekem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehéz, mert a aki féltékeny az mindig az lesz,max nem mutatja ki.A telefonodba ne legyenek ismeretlen számok,minden nap hívd fel telefonon,éreztesd h. szereted,mondd is neki,ne legyenek gyanús dolgaid.Pl. engem mindig elér telefonon,de ha nem akkro egyből visszahívom,bár az én párom nem féltékeny.Ha mész valahova és ő veled akar menni akkor engedd...Most csak ilyeneket tudok mondani.
2011. ápr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret igazán. Nem bízik meg benned. Sokat nem tehetsz.
2011. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A kapcsolat alapja a bizalom.

Úgyhogy semmit.

30F

2011. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Panda Péter ***** válasza:
sajnos, ha éppen nem vagyok hurráoptimista állapotomban, akkor a második válaszadóval kell egyetértenem...
2011. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keressen ő bizonyítékot, ha már ilyen infantilis! Nem kell neked bizonygatnod semmit.
2011. ápr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt szoktam mondani, hogy "nem bízok meg egy olyan emberben, aki öt napig vérzik és túléli" magyarul semmi nem tudsz tenni, minél jobban bizonygatod annál rosszabb lesz.
2011. ápr. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bizonyítani semmivel sem tudod, de ha nem hisz neked, akkor már problémás a kapcsolat.

Mint többen is írták bizalom a kapcsolat alapja. Amennyiben ez valami miatt már nincs meg a kapcsolat is megromlik.

Mindenképpen meg kellene vele beszélni, hogy miért gondolja azt, hogy megcsaltad, és mit gondol a kapcsolatotokról.

2011. ápr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább neki kéne bebizonyítania, hogy megcsaltad! Tudod, mindenki ártatlan, amíg bűnössége be nem bizonyosodik. Állj a sarkadra és döngöld az orra alá, hogy bizonyítsa be az ellenkezőjét. Nálam régebben bevált. 21/L
2011. ápr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Így van, nem az ártatlanságot kell bizonyítani.
2011. ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hagyni kell egy kicsit és amikor lenyugodott és lehet vele értelmesen beszélni, akkor őszintén kitárgyalni ennek lelki hátterét. Az én féltékenységem sem azért volt kapcsolatom hajnalán mert nem szerettem eléggé, hanem mert rossz tapasztalataim voltak korábbi kapcsolatokból de ezt hosszas őszinte beszélgetésekkel orvosolni tudtuk és így már énis tudok újra bízni. :)
2013. nov. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!