Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amelyik nő nem tudja megtartan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik nő nem tudja megtartani a pasiját, az meg is érdemli, hogy elvegyék tőle?

Figyelt kérdés

Én ezen az elven vagyok nőként. Nem az a hobbim hogy kapcsolatokat rombolok szét,de ha egy srác nem közömbös felém,és úgy érzem hogy megéri érte tovább menni,akkor nem fog érdekelni az,hogy éppen foglalt...

Szerintem egy nő dolga,hogy maga mellett tartsa a pasit és tegyen róla,hogy az ne akarjon félre kacsingatni.


19L


2010. okt. 2. 21:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemli meg. Ha a pasi el akarja hagyni a nőt, akkor ne egy harmadik fél miatt tegye, hanem azért, mert a kapcsolatuk megromlott, és nem lehet helyrehozni. Mert ha 3. fél rondít a dologba, akkor ott a 3. fél mindenképpen a tapló, mert nem tisztességes viselkedés olyan pasira/nőre hajtani, akinek van párja. 28L
2010. okt. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 rozika10 ***** válasza:
Igazad van ha megfogta had vigye szerintem is felesleges a sok féltékenység és hiszti!!!!
2010. okt. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Sztem is tapló dolog ez. Ha elakarja vki hagyni a bnőjét hagyja,de ne azért mert te rámászol.


Ez nagy rib@ncság.Én sosem próbálkoznék foglalt pasival,hisz van épp elég egyedülálló is,ha meg a páromra egy kis qrva akarna rámászni..megőrülnék.:(


Gondolkozz el azon,h ha majd rátalálsz életed szerelmére akit sosem hagynál el,vigyázol is rá,nem látsz problémát s jön vki s rámászik egy pl piás alkalommal.? Azért tart itt ez a világ,mert mi nők nem tiszteljük egymást,s nem tartjuk tiszteletben más kapcsolatát.

2010. okt. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A férfi sem háziállat, aki arra megy, amerre húzzák.
2010. okt. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az elsö ami eszembe jutott a harmadig mindig akkor jön amikor jöhet.Ezt szerintem nem kell magyarázni.De attol h neked egy pasi azt mondja h szar a kapcsolata az álltalában nem igaz csak megakar kapni kiprobálni de szébe se jutna ott hagyni a párját.És még valami az ilyen pasi h téged is választ nem fog komolyan venni és veled is megteszi ugyan ezt miért ne tenné hiszen veled is igy jött össze.Fiatal vagy még.Majd késöbb megérted..és miért itélik el az ilyen lényokat?Mert sok család pont az ilyen lányok miatt megy tönkre.Én nem tszek ilyet mert az én lelkiismeretem nem viselné el ha miattam menne tönkre egy kapcsolat nem lennék felhötlenül boldog.Majd egyszer talán te is átélrd rzt ha lesz egy hosszabb kapcsolatod,és hidd el utána másként látod majd ezt és csak is független pasikra hajtasz majd.
2010. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet.


25/F

2010. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

velem volt már olyan,hogy otthagyta a pasi a csajt,és nem csak pár napra,hanem végleg szétmentek.

most ezt nem azért mondom mert büszke vagyok magamra,csak hogy van ilyen.

2010. okt. 4. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!