Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amelyik nő nem tudja megtartan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik nő nem tudja megtartani a pasiját, az meg is érdemli, hogy elvegyék tőle?

Figyelt kérdés

Én ezen az elven vagyok nőként. Nem az a hobbim hogy kapcsolatokat rombolok szét,de ha egy srác nem közömbös felém,és úgy érzem hogy megéri érte tovább menni,akkor nem fog érdekelni az,hogy éppen foglalt...

Szerintem egy nő dolga,hogy maga mellett tartsa a pasit és tegyen róla,hogy az ne akarjon félre kacsingatni.


19L


2010. okt. 2. 21:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
5%
teljesen egyetértek veld 15/L
2010. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Rám szerencsére(?) nem leselkedik az a veszély, hogy bármilyen nő "elvegyen".
2010. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
és ha jön egy másik akor mész tovább mint a méhecske virágról virágra :)
2010. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Elhagyni valakit nem bűn, csak megcsalni.
2010. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%
Jól gondolod,kár,hogy nem ismerlek,mert a csajom fél éve elkezdett sárkányosodni,uh lassan csere lesz:).
2010. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

de ettől szerintem még egyik lány sem lesz büdös k*rva,csak azért mert épp rossz életszakaszában találkozott azzal a sráccal akit megfelelőnek talál a folytatásra.

csak nem értem mért kell megbélyegezni ezért valakit. ha elvettem tőle a pasiját akkor szerintem már tulajdonképpen nem sok minden tartotta őket össze...

és mindezt úgy mondom,hogy voltam már a másik oldalon is.vettek el tőlem is valakit,és belátom,hogy nem vigyáztam rá eléggé. de azt a pasit akit mindennél jobban szerettem azt hiába próbálta bárki is lecsapni a kezemről,nem ment neki...

2010. okt. 2. 22:22
 7/17 anonim ***** válasza:

egyfelől én is igaznak tartom. viszont ha egy másik csaj akarná elvenni az én pasimat, valószínűleg nem így gondolnám.

16/l

2010. okt. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát azt nem mondanám, hogy megérdemli, de itt jön be az a bizonyos tisztelet dolog. Ha tiszteled a pasit, akkor könnyebben melletted marad, mert akkor ő is fontosnak érzi magát.
2010. okt. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

és mi van ha szándékában sem áll feladni a kapcsolatát érted?mi van hülyit mert kicsit megunta a kapcsolatát?mi van ha elhiteti veled téged akar majd jön egy 3.és megint tovább áll?mit éreznél annak a lány helyében aki az elsö volt a legelején?te sem vagy több.

ha egy kapcsolatot valami szétrombolja az egy 3.ember.addig mindig van miéprt leülni és megbeszélni a helyzetet és együtt változtatni rajta.

2010. okt. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 gratis30 ***** válasza:
Én nem vagyok híve ennek a dolognak, hogy elszedni más párját. Mint köztudott dolog, hogy egy pasit a gyomránál és farkánál fogva is lehet vezetni. Ehez elég egy piás pillanat egy pörgősebb buli. Ha meg átélted te is, hogy elvették a pasidat mielőtt ilyet teszel gondolj bele, hogy neked milyen érzés volt. Nem ku..ázlak le de nagyon elítéllek. Ja és kérdem én hogy jössz te ahoz, hogy más kapcsolatát megítéld? Lehet, hogy a te szemszögedből szar volt de aki benne van nem lát problémát. De tuti, hogy ilyen csajjal nem kezdenék mint te !
2010. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!