Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találkoztatok a nagy Ő-vel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találkoztatok a nagy Ő-vel?

Figyelt kérdés
Összejötettek? Ha igen hogyan?:)
2008. dec. 26. 20:55
1 2
 11/15 Szandykah ***** válasza:
találka.hu-n. felvettem msn-re és beszélgettünk, azóta együtt vagyunk (2hónapja&2napja) nagyon szeretjük egymást...találkozgattunk mindig...tökéletes csók :) és azóta sűrűán találkozunk :)
2008. dec. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

a szívküldi társkeresőn írtam neki üzenetet (persze sok más embernek is)ő jelzett vissza előbb, és hát beszélgettünk 1 hetet csak msn-en, és telefonon, aztán lejött hozzám, megismerte a szüleimet, de akkor még nem volt első csók... elment aztán rá egy hétre jött, akkor már itt is aludt, azóta járunk ez volt 3 hónapja és két napja :D Szeretem (L)(K)(L)

Üdv.Edina

2008. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
én csetenn találtam rá a szerelmemre ngyon szeretem öt minden nagyon jo köztünk !!! én se gondoltam volna hogy ilyen helyenn találom meg az igazit és hát sikerült !!!
2008. dec. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi is netes társkeresőn ismerkedtünk meg, msn-en szerettünk egymásba. Össze is házasodtunk már :-)
2008. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
színjátszó körön 7 éve, azóta én 21 vagyok ő 23
2008. dec. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!