Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat én már nem értem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat én már nem értem?

Figyelt kérdés
egy lány akivel jóban vagyunk nagyon régóta. Én elkezdtem többet érezni iránta. Ezt ő is tudja. De mikor arra kerül a sor eltol magától nem enged közelebb magához. Viszont most is az előbb illetve többször előfordult már, hogy a barátját elküldte, mert inkább velem akarta tölteni az estét. Mikor megint elkezdek nyomulni kicsit, óvatosan, újból kijelenti, hogy csak barátok és semmi más! akkor mit akarhat? Nem tudom már hova tenni.
2010. okt. 2. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
fhu, elég zavaros csaj lehet :D
2010. okt. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem szórakozik veled a kis ribanc.
2010. okt. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem te vagy a barátja, úgysem akarhat tőled semmi komolyat.
2010. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdezzd meg tőle h mi a baja veled!!
2010. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy játszana veled.Valamiért gátlásai vannak,a te dolgod hogy bizalmas légkört teremtve,beszélj vele erről,feltéve ha elárulja neked.Nem lesz könnyű menet.
2010. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metzger666 válasza:

kb az én esetem is ilyen.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. (másik accról írtam)

Kerüld el ahogy tudod,csak szórakozik veled.örül h körbeugrálod,és úgy táncolsz ahogy ő fütyül

2010. okt. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak egy a probléma nem egy barátját elhajtotta miattam már volt hogy jött a tag érte másik városból, hogy együtt bulizzanak, de közbe mi megbeszéltük hogy együtt töltjük az estét. A tag eljött érte, de el is küldte haza. Ma észak is majdhogynem kijelentette, hogy vele kell töltsem az éjszakát, így is lett félig meddig mert a mostani csávója megjelent és nem tudtuk megoldani, de mikor választás elé állítottam annyit mondott, hogy ne várjam el tőle hogy válasszon nem tud. De már a jövő heti randikat is lebeszéltem vele, illetve ő velem.
2010. okt. 3. 08:42
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és utolsó annyi a különbség, hogy mi köztünk nem csak msn, szemezés és hasonló dolgok vannak, mert már a szexen kívül minden meg történ. az is csak azért nem történt meg, mert mikor nálam aludt átbeszéltük az egész éjszakát jóformán, és ,mielőtt valaki azt mondaná fatökű vagyok, nem bánom, hogy nem történt meg akkor és ő is így gondolja, akkor jöttem rá igazán, hogy kell nekem.
2010. okt. 3. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!