Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat most? Egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat most? Egyáltalán nem értem, és más se

Figyelt kérdés

Pár hete szakított velem a barátnőm. Azzal indokolta, hogy már nem érzi azt amit korábban, és hogy nem szerelmes belém, de szeret. Azt akarta hogy maradjunk jóban. Ezek után találkozgatott velem ugyanúgy, voltunk elég sokszor kettesben, ilyenkor hozzám bújt, ölelgetett, stb. . Majd kiderült, hogy a szakítás után nem sokkal lett valakije, akit aztán kidobott ,hogy ne legyek rosszban vele. És ezek után olyan lett a viselkedése mintha megint szeretne valamit, de mikor elhatároztam hogy most őszintén megkérdezem, teljesen más lett, tartózkodóbb meg "barátibb" újra.Majd körülbelül így ingadozott a viselkedése. Én szeretném folytatni vele, de ő mit akarhat? És én mit tegyek?

18/f


2010. nov. 24. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szemlátomást ő sem tudja, hogy mit akar, így erre a kérdésre nem fogsz tudni választ kapni, még tőle magától sem.

A legjobb dolog, amit tehetsz, hogy ha biztos vagy abban, hogy őt akarod, akkor türelmes leszel, és megvárod, amíg tisztban jön önmagával.

Ennyi.

2010. nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Se veled se nélküled.
2010. nov. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Leginkább se veled. Megmondta, nem akar semmit, viszont baromi önző dolog tőle, hogy közben hiteget. Szabadulj meg tőle, ha nem akarsz szenvedni és még többet csalódni.
2010. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!