Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat? Nem vagyok hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Nem vagyok hülye de nem értem.

Figyelt kérdés

Van egy csaj akit szeretek és tud róla.

Azt nem tudom hogy ő szeret e de mindt megoszt velem és bennem bízik meg a legjobban mindenki között, ebből arra következtetek hogy lehet hogy szeret.

Szóval nagyon sokat beszélünk és tényleg nagyon jó barátok vagyunk. Egyébként osztálytársam és azt vallja hogy nem érdemes osztálytárssal járni, és gyakorlatilag még ezért nem jöttünk össze.

De olyan jeleket ad mintha mégis össze akarna de hiába mondom neki, nem akar mert osztálytársak vagyunk.

Volt már köztünk pár nem épen barátokra illő dolog is.

Szerintetek azért nem akar velem összejönni mert osztálytársak vagyunk?

Nem egy ribanc és nem játszik velem és tényleg nagyon nehéz itt visszaadni milyen a kapcsolatunk valójában. Igazi lelkitársak vagyunk, és tetszünk egymásnak.

Köszönöm szépen a válaszokat előre is.


2010. okt. 11. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ez van benne,hogy osztálytársak vagytok!Én sem szívesen jönnék össze osztálytársammal hiszen akkor minden nap látjátok a másikat,nekem kicsit sok lenne!Szóval szerintem ez lehet az oka.
2010. okt. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondta is, hogy bejössz neki vagy csak te feltételezed? Attól hogy mosolyog rád és tudtok dumálni, még nem biztos hogy mint pasi is érdekled.
2010. okt. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen ő mondta hogy bejövök neki,(többször is) és mi már rég túlvagyunk ezen az egymásra mosolygós témán.
2010. okt. 11. 19:29
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy osztálytársam, akivel hasonlóképpen alakultak a dolgok.

2 oka volt, hogy nem akartam összejönni vele:

1. Ha szakítunk... vége a barátságunknak is, ami sokat jelentett nekem akkoriban.

2. Minden nap az osztályban, mindenki előtt élni a magánéleteteket néha nagyon kellemetlen lehet.

Mi végül nem jöttünk össze :( Már régen volt, de azért sajnálom. Nektek több szerencsét! :)

2010. okt. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy osztálytársak vagytok.Abba is gondolj bele, hogy mi van ha szakítotok? Utána is egy osztályba fogtok járni és az egyikőtöknek sem lenne jó. Persze tudom hogy még össze sem jöttetek, de én ez miatt sem szeretnék oszt.társsal járni.

Egyébként mennyi idősek vagytok?


16/L

2010. okt. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem az, hogy osztálytársak vagytok, még nem kéne, hogy határt szabjon a kapcsolatnak. Maximum esetleg attól félhet, hogy ha egyszer valami nem lesz rendben köztetek, elveszít, mint jó barátot. Sajnos én jártam már így.
2010. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

18 évesek vagyunk és még ebben az évben vagyunk osztálytársak.

És igen attól fél hogy elveszít mert nagyon jó barátok vagyunk, mindent velem beszél meg, én ismerem a legjobban.

Néha utal rá hogy együtt leszünk, nem szószerint de kiveszem abból amit mond, és tényleg nem lenne meg nélkülem. Ha elballagunk akkor nem lesz annyi hogy na örülök, hogy megismertelek, puszi, pá.

Én nem bírnám sokáig nélküle, sulin kívűl telefonon is nagyon sokat beszélünk, még el se váltunk szinte már hív.

Tavaly volt olyan, hogy a sulitól kb 100 méterre voltam már csörgött a telefon.

2010. okt. 13. 19:05
 8/10 A kérdező kommentje:

Ja igen és azt mondta, hogy eddig azért nem jöttünk össze mert osztálytársak vagyunk, szóval a kérdés az, hogy ha elballagunk összefogunk e jönni?

Én mindennél jobban szeretném nagyon szeretem, és nem tudnám elképzelni az életemet mással.

2010. okt. 13. 19:07
 9/10 anonim válasza:
Csak az nem világos, ha tényleg ennyi mindent megbeszéltek, ennyire jóban vagytok, akkor miért nem mondja el neked, amit gondol. Ha az is lenne az oka, hogy osztálytársak vagytok, akkor megindokolhatná, hogy: Azért, mert megunnánk egymást, mert még többet találkoznánk, vagy mert cikiznének az osztálytársaink...stb..
2010. okt. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Azt mondta azért mert osztálytársak vagyunk, nem érdekli hogy mit szólnának a többiek, meg nem is szólnának semmit, nem unnánk meg egymást, attól sem fél, csak egyszerűen azért mert osztálytársak vagyunk, valamint nagyon jó barátok és nem akar elveszíteni ha mégis szakítanánk valamikor.

De ha elballagunk összejön velem? Nem tudom mit higgyek.

2010. okt. 14. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!