Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves vagyok, nagyon szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok, nagyon szeretek egy 13 éves lányt (semmi du*ás, sőt még balfék se volnék úgy hiszem, volt jópár barátném a korosztályomból), de egyszerűen beleszerettem ebbe a lányba jobban, mint korábban bárkibe, sőt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 16:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
én csak azér érzem gáznak mer eddig ilyen nem volt velem soha (nem mondom hogy nagy nőcsábász vagyok, mer még szex se volt), de volt már előtte jónéhány barátnőm és egyik se volt fiatalabb 2 évnél
2008. dec. 26. 17:09
 12/18 A kérdező kommentje:

am kösz a jótanácsokat mindenkitől :)))

imádom ezt a boygót :)))

ehhez képest "a 18 éves aki járni akart a 13 évessel" kérdés feltevője elég rossz kritikát kapott elég vicces ajánlom figyelmetekbe

kösz mindent mégegyszer

remélem sose derül ki,hogy valaha i neten kértem szerelmi tanácsot

legyetek boldogok

2008. dec. 26. 17:13
 13/18 A kérdező kommentje:

utóirat: kerssétek meg a 18 évest aki kérdezi,hogy gáz e ha jár a 13 évessel és nézzétek meg ott a gyönyörű tanácsom, csak ezér a tanácsér beregisztráltam erre a marhaságra:)))

(az én kérdésem csak utólag jutott eszembe)

még egyszer kösz nektek mindent:))))

2008. dec. 26. 17:18
 14/18 A kérdező kommentje:

utóirat 2(és most má ténleg leállok):

az az én tanácsom ami úgy kezdődik,hogy idefigyeljen a sok tapló és ami utána van még másik

EZ VOLT AZ INGYENREKLÁM HELYE

2008. dec. 26. 17:22
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 vagyok a pasim 16. Eleinte én is aggódtam, hogy ez elég "ciki". Utálom ugyanis ha beleszólnak az életembe, és bizony ez olyasmi, amibe mindenki beleszól... De hamar kiderült, hogy csak néhány ártatlan tréfára futotta, és mindenki elfogadja. Szerintem ha bírod a kora miatti korlátokat, legyetek boldogok.
2008. dec. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz, ha tudod hol vannak azok a bizonyos határok, amiket itt előttem már leírtak páran. Nyugodtan próbálkozz nála, de ne felejtsd el, hogy ő még éretlen bizonyos dolgokra, amire lehet hogy te már vágynál. :)
2008. dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Szandykah ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Ha nem tud róla mond el neki. És 4szem közt. Nem kell másokkal foglalkozni,. Csak a szívedre hallgass. Nekem is volt 17 éves barátom. Pillanatnyilag 13éves vagyok. A hawewrjainak is elmondta. És nem tartották gáznak. Szóval startolj rá a lányra. Ha nem vesz téged tudomásul akkor inkább hagyd. De ha nem vesz téged észre és te meg békén hagyod akkor előbb utóbb rá fog jönni, h mekkora hibát követett el.
2008. dec. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
En 13 voltam mikor osszejottem egy 15eves sráccal..eloszor anygon féltem..o volt az elso...eleinte sokat veszekedtuink de mindig megdutuk besxzélni..már 2 éve eggyutt vagyunk...sokszor magam is csodakszom hogy hogy birjuk....NEKEM Ő az igazi...Es sztem NÁLAD IS LEHET Ő....MIÉRT NE??
2009. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!