Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves vagyok, nagyon szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok, nagyon szeretek egy 13 éves lányt (semmi du*ás, sőt még balfék se volnék úgy hiszem, volt jópár barátném a korosztályomból), de egyszerűen beleszerettem ebbe a lányba jobban, mint korábban bárkibe, sőt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 16:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Te fényezed magad, akkor hajrá.
2008. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát pl hódítsd meg?

De számíts a korából adódó éretlenségre (mert hiába mondják, hogy a lányok korábban érnek, ez szellemileg nem igaz..), meg ugyebár szex még jó ideig kilőve, szóval csak akkor, ha így bírnád ;)

De ha szereted, akkor meg mit kell itt kérdezgetni?? :)

2008. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Járj vele kézenfogva, legyetek sokat együtt, csókolózzatok, érezzétek jól magatokat, egyetek vattacukrot a vidámparkban, stb...


Mi a probléma?

2008. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
13 éves azért már nem is olyan fiatal. ;)
2008. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első barátom 17 volt, amikor én 13 :). Szóval:) mi csak 2 hónapig voltunk együtt, aztán rájöttem, hogy tök hüle vagyok, mert még nagyon fiatal vagyok egy komoly kapcsolathoz és szakítottam vele. Persze azután még minden évben újra és újra próbálkozott, de csak egy szép emlék volt már számomra.

Szóval, ha összejön nektek a dolog számíts rá, hogy még évekig, csak fogod a kezét és sétálgatok...és persze lehet, hogy egyszer csak szakít veled.

2008. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
látom nem értitek hogy értem,én nem vagyok az a srác, aki internetre írogat tanácsér(ha elmondanám valakinek röhögne mer nem hinné el,hogy én ilyet csináltam)inkább úgy értem a kérdést,hogy ki szerint gáz a dolog mer szerintem az,csak őszintén mondjátok meg mit gondoltok
2008. dec. 26. 17:01
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

szia!

szerintem nem gáz velem is ugyan igy volt(lány vok)

és a pasi minden hawerjának testvérének rokonának bemutatott nagyon büszke volt rám perid még 2 napja járunk és se a hawerok se a rokonok nem gondolták gáznak,

2008. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Pedig Te internetre írtál tanácsért, és a kérdés nem úgy szólt h gáz-e ha 17 éves létemre 13 éves lányt szeretek? Hanem h mit tegyél...

De ha Te ez az igazi kérdésed, akkor válaszolok, nyilván Te fiatalabbnak tűnsz, ő meg idősebbnek és akkor sztem nem gáz.

2008. dec. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%

Már miért lenne gáz az, hogy egy 17 éves fiú összeáll egy 13 éves lánnyal?


Nem értelek.


Teljesen normális...

2008. dec. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálod gáznak veszed az érzelmeid???

Hisz írtad hogy beleszerettél, de te gáznak érzed a szitut.

Aggaszt a 4éves korkülömbség? És akik közt 10 meg több van??

Nem teszik fel magát a kérdést se! Ébresztő!!!

Legyetek boldogok, és ne gyötörd magad ilyen hülye kérdéssel szerintem.

2008. dec. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!