Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segíthetne, hogyan néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segíthetne, hogyan néz ki egy szakítás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szakított velem a barátnőm,de a helyzet a következő...Folyton ő jár az eszemben, hagyott fennt közös képet a neten hogy mindenki azt lássa hogy együtt vagyunk csak nem jelzi hogy mi van vele mivel külföldön tartózkodik.. Azt a hírt kaptam tőle ha visszatér ide Európába akkor jelentkezni fog nekem ! Nos ezt nem tudom minek vegyem,de valahogy szeretném őt visszakapni.. Aki nem tudná 5 és fél hónapos kapcsolat volt én 22 éves srác vagyok ő 23 lesz október 8- án.. Valahogy szeretném felköszönteni de nem tudom hogyan mivel telefonja nincsen vele és sehogy sem lehet őt elérni,mivelis 1000 km - el van arrébb . A világ másik felén :(( Valaki segíthetne nekem hogy ilyenkor mi a legjobb megoldás,vagy ha volt ilyenben tapasztalata szívesen várom a jelentkezőket akár itt akár priviben is...
2010. okt. 2. 12:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék hogy a szakítás alatt mikor idehaza volt Európában szokott jelentkezni nekem telefonon,és interneten is.. Volt mikor hívott , vagy mikor én hívtam őt ő felszokta venni a telefont.. Van egy közös gyerekünk egy kis aranyos kiskutya is amit tőlem kapott,és azt is elvitte tőlem :(( Megadtam neki mindent,viszont csináltam kicsinyes dolgokat amiket nem szabadott volna igérgetések és hazugságok :( Sajnos belátom hibáztam... Viszont ő se tett meg mindent a kapcsolatunk érdekében inkább elmenekült a gondok elől minthogy közösen szembe szállnánk vele.. Július vége felé volt aza bizonyos szakítás de nem személyesen hanem interneten kereszül,amit mostanáig sem értek.. Csak ennyire voltam neki fontos hogy így vegyen véget a kapcsolatnak ??? Én ezt a legaljasabb megoldásnak tartom... Mióta kinnt van külföldön olyan jeleket kapok az égiektől hogy gondol rám és hogy szeret... És az a legrosszab hogy nem tudom mi van vele,nem tudom mi történik vele és nem tudok semmit sem róla :((
2010. okt. 2. 12:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem írsz neki azon az oldalon ahol fenn hagyta a közös képeteket?
2010. okt. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Írtam neki levelet és emailt is az utóbbbi 1 hónapban de nem jött rá semmi válasz sem.. És ahol van a közös képünk oda nem írhatok mivel törölt az ismerősei közül... Kicsit érdekes szitu..Facebok ugyebár és az egész világ látja a közös képet rólunk... Tényleg nem tudom mit csinálhatok..Karácsonykor jön vissza,de félek hogy már minden remény ami volt elszállt és nincsen már :( Miközben én itt róla álmodozok lehet ő már rég túltette magát rajta és boldog úgy ahogy van :((( De szakításunkor sokat sírt és nem akarta hogy vége legyen.. Csak amit tettem ugyebár az igérgetések és a hazugságok amik nem voltak olyan hatalmasak amit nem lehet megbocsátani ugyebár...
2010. okt. 2. 12:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Ember. Megbízhatatlan vagy. Nem azt ígérte, hogy ha visszatér Európába, akkor keresni fog? Nincs saját életed? Én menekülnék tőled. 5,5 hónapos kapcsolat...nem valami mély, tartós nem gondolod? Már most csalódik benned, mi lesz később?
2010. okt. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nézd leírtak alapján nem tudod hogy ki vagyok,nem tudod hogy nézek ki de Te máris következtéseket vonsz le hogy menekülnél tőlem,meg hogy megbízhatatlan vagyok... Ebben nincsen igazad mivel nem is tudod mik voltak azok a dolgok amiket csináltam...De ok,neked is kell hogy legyen egy véleményed... Nem csak én előlem menekül,hanem az elől ami történik vele otthon a szülei bele szólnak az életébe,nincsen neki önálló élete 23 évesen és vannak szabályok amiket ha nem tart be akor nagyon nagy baj van mindig nekik otthon.. Egyszóval a szülei terrorban tartják őt és annyira féltik hogy azt nem lehet elmondani... Na szóval ezeket a dolgokat csak most írom le nem tartozik senkire sem... Mert amit én tettem azok kicsinyes dolgok amiket vele müveltek... Ismerem őt,és nem csak 5 hónapig voltunk együtt hanem már régebbtől ismerjük egymást... !!!!
2010. okt. 2. 12:32
 6/7 anonim válasza:
1000km a világ vége? basszus akkor egy tankolással lennt vagyok floridában...de kirááály:D
2010. okt. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na azért több vagy 4000 km is :DDDD
2010. okt. 4. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!