Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el apukámnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el apukámnak hogy 5 hónapja van egy távkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy pasim aki 19 éves én 15 vagyok. Székesfehérvárom lakik én meg Szegeden. Anyukám az eleje óta tud a kapcsolatunkról. Már volt is nálam a barátom kétszer. De apukám még nem tud róla s szeretném neki elmondani. Elég szigorú de néha rendes. Azoknak a válaszát várom akik már átélték ezt s a leírtak alapján hasonlít az apjuk az enyémhez. Hogy kezdjek bele s mikor?
2008. dec. 26. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jártam... amúgy énis szfvári vagyok:D

Mikor látod, hogy jobb kedvébe van és éppen nem siet sehova kapd el és mondd neki, h apu beszélni szeretnék veled. Üljetek le majd mondd el, hogy van egy barátod akit nagyon szeretsz(feltételezem) és, hogy sajnos messze lakik, s hogy bánt a dolog, h eddig nem mondtad el neki. Aztán várd meg a reakcióit, ha te vagy az apuci egyetlen pici lánya, lehet, hogy kell neki egy kis idő.

Sok sikert!:)

2008. dec. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát az a helyzet hogy rajtam kívül van még 4 ember aki a pici gyereke de ha jól tudom én vagyok a kedvence szal remélem sikerül.
2008. dec. 26. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne lepődj meg, ha eleinte kicsit morcos lesz. Nálunk sem én vagyok az egyetlen gyerek, apunak még is sokáig tartott feldolgoznia, hogy "felnőttem"... Ha itt volt barátom, mindig kerülte, ha szóbajött, akkor csak mormogott az orra alatt, így ment ez jópár hónapig. Aztán megbékélt vele, hogy előbb utóbb én is kirepülök a családi fészekből és ez így van rendjén. :)

Beszélgetés után, hagyj neki egy kis időt, amíg megemészti, de a tanácsom ugyan az, amit az előttem szóló is írt :)

2008. dec. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszi mind a kettőtök válaszát megfogadom.
2008. dec. 26. 17:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Telefonon, hogy érzékelje, milyen is egy táv-kapcsolat
2009. jan. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!