Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs normális barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs normális barátom? 22éves csaj vagyok, elég jól nézek ki, és mégse. Aki nekem kell, annak én nem kellek, akinek én, az meg nekem nem.

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 02:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

bocs, én értek mindent, de ez a sok "nem kell, ő nem kell, ez nem kell, az nem kell" gondolatok ki kényszeritenek belőlem egy mondást, mégha nő is vagy:


válogatós? Akkor fiam, menj ki a legelőre. Mert válogatós fsznak a kutya valagában a helye

2010. okt. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire elvagy egyedül, akkor minek stresszelsz annyira?

Mi hiányzik annyira? Az, hogy legyen egy pasi aki törődik veled, normális, el lehet vele lenni, vagy a szex?

Nekem sincs régóta senkim, de nem vagyok válogatós, szerencsére Mo.-n rengeteg a jó csaj, így nem kell annyira válogatni a külső alapján.

2010. okt. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Azt hiszem,hogy tényleg inkább maradok egyedül.És iigen,válogatós vagyok,és az is leszek.
2010. okt. 7. 13:44
 24/26 anonim ***** válasza:
Akkor így jártál.Innentől nincs értelme a kérdésednek.
2010. okt. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
majd amikor 35 leszel, és mindenkinek gömbölyödik a pocakja körülötted, meg boldog lesz egy férjecskével, majd jusson ez eszedbe :D
2010. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Van kedved ismerkedni? Szerintem egy fél órás beszélgetés után kiderül, hogy érdemes-e folytatni... Ha te is így gondolod, írj egy privit. :)


25/f

2010. okt. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!