Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs normális barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs normális barátom? 22éves csaj vagyok, elég jól nézek ki, és mégse. Aki nekem kell, annak én nem kellek, akinek én, az meg nekem nem.

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 02:17
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék egyedül maradni.Csak egy normális kapcsolatra vágyom végre,a sok rossz után!!
2010. okt. 3. 22:47
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

a belsőben mi számít pl, ha a kinézet nem? :)


25/F

2010. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

"Elég jól nézek ki és mégse"... Kedves kérdező, én ezeken a szavakon erősen elgondolkodnék a helyedben, és a tükör előtt eltöltött órákat művelődésre fordítanám, pl néznék híradót stb., hogy legyen valami fogalmam a világról. Ne haragudj, nem akarok általánosítani, de ez a kijelentésed eléggé árulkodó volt. Egyébként meg ne a külsőddel akarj hódítani(elsősorban), hanem a személyiségeddel.

19/F

2010. okt. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

A külső megfog,a belső megtart.Szerintem.És nem töltök órákat a tükör előtt,bármilyen meglepő.És igen,lehet,hogy undokoskodó vagyok,és azért nincs jelenleg barátom.

Utolsó előtti:

én nem várok nagy dolgokat,csak azt,hogy ne legyen buta,vicces,kicsit vagány,de ne bunkó,fogadjon el feltétel nélkül,legyen figyelmes.

2010. okt. 3. 23:05
 15/26 A kérdező kommentje:

ja,és persze nem azt mondom,hogy nem számít egyáltalán a külső,de eddig nálam általában úgy volt,hogy akivel 1ütt voltam nem a legjobb pasi volt a földön.Mégis megfogott valami.

És szoktam híradót is nézni,van fogalmam a világról.És nem vagyok csúnya,sajnálom.Ha valaki jól néz ki,az nem feltétlenül jelenti azt,hogy buta.

2010. okt. 3. 23:07
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen férfi pedig elég sok van.


"fogadjon el feltétel nélkül"

Az az érzésem itt van a gond, van egy tulajdonságod amit egyik barátod sem bírt elviselni, de nem vagy hajlandó változtatni. Javíts ki ha tévedek, mivel nem ismerlek csa ktippelni tudok.

21F

2010. okt. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,h lenne olyan.Én itt arra gondoltam,hogy ne akarjon megváltoztatni,a maga képére formálni.Mert eddig csak ilyen volt.És elviseltem.De ezt már nem akarom.
2010. okt. 3. 23:26
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

jah. hát a gond hogy a szerelem erről szól..azért nem is hiszek benne, csak kompromiszum az egész, és a végére úgyis elveszik egy részed..ha találsz olyat aki elfogad gratulálok..de ne számíts a csodára, én még nem láttam olyan kapcsolatot ahol valaki nem adott volna fel valamit...és itt most nem azt mondom hogy add fel magad, csak azt hogy az ember ilyen, és szívás de ez van..lehetsz szingli is...soha nem értettem miért jobb az ha valakivel mindig meg kell beszéld mit csinálsz és mikor és meddig..nahmindegy..de ha te erre vágysz hát rajta, csak ne csodálkozz a kompromiszum dolgon..

persze megint mondom, nem kell feladnod magad, lehet h lesz valaki aki úgy fogad el ahogy...akkor szerencsés vagy (állítólag XD)

2010. okt. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Igazad van.Én nem akarok magamból semmit sem feladni.Talán egyszer valakiért megteszem újra,de az még idő.7 hónapja nincs kapcsolatom,és elvagyok.Nem olyan hű de jó,lehetett vna barátom ez idő alatt,de nem kellett.Mert nem illettünk össze/másra gondoltam stb.
2010. okt. 3. 23:39
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

a te hét hónapodat verem az én 17-emmel! :)


25/f

2010. okt. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!