Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs normális barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs normális barátom? 22éves csaj vagyok, elég jól nézek ki, és mégse. Aki nekem kell, annak én nem kellek, akinek én, az meg nekem nem.

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 02:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__11759..


sajnos ilyen helyzetben nem tudlak sajnálni, csak magadra vess. Szerintem válogatós vagy, vagy magasan tartod a lécet.


Ezeknek a szerencsélten pasiknak mindig 10x nehezebb.

2010. okt. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hát ha egyszer nem szeretem az illetőt!Igen,elég magasan van,de csak olyan van,aki nekem nem jó?
2010. okt. 2. 02:23
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy olyan csaj ismerősöm aki válogatós. Eddig nem sok barátja volt pedig sok mindenkinek bejön,nekem is:P de nem próbálkozok nála mert olyanokat utasít el akik jobbak nálam.

Ha valaki bulizós akkor az beképzelt, ha túl izmos az se jó, ha vékony az se...

Pedig találhatna magának minden újára egy fiú a hibái ellenére is(szülei szerint lusta és csoda ha kell így vkinek, pedig nekem kellene:P).


Add kicsit lejjebb a léccet különben a saját dolgodat nehezíted meg.

2010. okt. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

A megfelelő időben és megfelelő helyen rád talál a szerelem,visszavonhatatlanul. ne görvcsölj rá a témára,ha az igazi lesz,vele összefutsz,azt rögtön érzed,megkérdőjelezhetetlenül.

Én is 22vagyok amúgy :)L!

tartsd nyitva a szemed...ott lesz Ő!

2010. okt. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem nem nézehetsz ki valami jól :D

Mert akik jól néznek ki minden pasinak kell szinte... Nem mindenki tervez rövid távra.

2010. okt. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

a kinézet csak egy dolog. Tudod a szőke buta libák...

Csak egy példa volt. Ugyhogy a külsőre szerintem kár is ennyire alapozni. Az úgyis változik. Ha ennyire meg akarod válogatni a artenreidet, persze, hogy nem lesz olyan, aki mindne elvárásodnak meg fog felelni. HA meg mégis, akkor mennyi az esélye, hogy épp szabad, és láne, hogy neki is bejössz? Nem érdemes túlzásba vinni. 24/F

2010. okt. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
52%
Talán mert túl egoista,vagy beképzelt vagy.
2010. okt. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki nem tetszik arról nem tehetsz, de én úgy érzem sokat képzelsz magadról és irreális elvárásaid vannak.

21F

2010. okt. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

De jó,nagyrészt megkaptam,h beképzelt pics@ vagyok!:S

Nem mondtam,hogy csodás vagyok,annyit,h elég jól nézek ki.

Nem teszem annyira nagyon magasra a lécet,és nálam nem kinézetfüggő a dolog.Akik nekem kellenek azoknál soha egy dekát nem számít a kinézet.Ha pedig olyan nagy dolog elvárni,h szellemileg egy szinten legyünk kb,és hogy foglalkozzon velem,és fogadjon el úgy,amilyen vagyok,akk sajnálom.Inkább maradok egyedül,de nem kötök kompromisszumokat csak azért,h legyen valakim.

2010. okt. 3. 22:24
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
akkor maradj egyedül. a kérdésedre a választ már meg is válaszoltad
2010. okt. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!