Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól még, hogy nem mondtuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól még, hogy nem mondtuk ki, ez járásnak számít? (18L)

Figyelt kérdés
Van egy srác, ő 23 éves, többször találkoztunk, csókolóztunk, egymással szemben ültünk, simogatta, megfogta a kezem. Séta közben átölelt, búcsúzásnál megcsókolt. Vajon Ő hogy gondolja? Srácok, ti beszéltek erről?(értem én, megkérdezitek a lánytól?) Most akkor kimondatlanul is, de járunk? Bizonytalan vagyok, elvégre a mai világban a csók már teljesen "természetesnek" számít. :/
2010. okt. 1. 19:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
figyelj, kérdezd meg, hogy mit érez, hogyan tovább?
2010. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
igen, azt hiszem szeretem. de ezt félek még így kijelenteni :$
2010. okt. 1. 19:51
 13/18 anonim ***** válasza:

Hát ha megdug, majd elhagy, akkor megvan a tanulópénz. De ez járás, nem kell kimondani (ilyet csak a szánalmasok csinálnak).


De! Ha te ennyire csókos vagy, akkor egy r*banc vagy és csak felpróbál majd. Elég sokan csinálják, hogy smárolnak de nem járnak? Azoknak úgy kell, de gnodolom ott csak a laza összeröff van és kész.


Kérdezd meg tőle, mik a szándékai (és ne azt, ohgy most jártok).

2010. okt. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

"Tedd meg és bánd meg, mielőtt megbánnád, hogy nem tetted meg"

Ha többször találkoztatok, és csókolóztatok stb. és még nem próbált ágyba vinni akkor valszeg nem az a tipikus raj gyerek. Ez a járunk nem járunk téma meg egy kúrva nagy hülyeség. Ha én "járok" vkivel még az eleinte biztos, hogy nem leszek belé szerelmes. Ahhoz idő kell. De ha keresitek is egymást és mindig megtörténnek azok a dolgok amiket írtál akkor igen "jártok" :)

2010. okt. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"ma már elég sokan csinálják, hogy csak smárolnak, de ettől függetlenül semmi nincs közöttük."


Na és ennek mi értelme van ? Vagy ma már ekkora divat az össze vissza kefélés is. Ne kamuz már kisanyám.

Vagy ha neked ez annyira természetes akkor menjél fűvel fával ágyba. Ez amúgy valami swinger társaság ?

2010. okt. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
ne értsétek félre, nálam igenis nagy jelentősége van egy csóknak, és mint mondtam, alig van tapasztalatom a fiúk terén. csak kérdeztem, remélve, hogy egy 23éves férfinak úgymond már benőtt a feje lágya annyira, hogy tényleg komolyan gondolja.
2010. okt. 2. 10:14
 17/18 anonim ***** válasza:
Inkább kérdezd meg tőle, nehogy ő mást gondoljon.
2010. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem kell kimondanod, hogy szereted - egyelőre. Azt sokkal inkább tettekkel kell bizonyítanod.
2010. okt. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!