Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Apukám apukája 52...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Apukám apukája 52 éves és van egy barátnője 37 és baba lesz. Unokatesóm ki van borulva mit tegyek? (26 éves)

Figyelt kérdés
48 éves korában az első feleségétől elvált és az meg is halt 2008 januárjában.Van még egy 19 éves gyereke is mit lehet ilyenkor tenni:?
2008. dec. 26. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
26 évesen miért nem tudod magad kezelni a helyzetet? Miért ismeretlenektől vársz megoldást?
2008. dec. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy sokmindent tudsz tenni. Felnőtt emberek a saját életükről maguk döntenek. Ha "apukád apukája" és a barátnője úgy döntöttek, hogy babát vállalnak, akkor az meg is fog születni minden bizonnyal.


Ami az unokatestvéredet illeti, hozzá fog szokni a helyzethez, amely nem szokványos, ám de teljesen elfogadható. A 15 év különbség ma már nem annyira vészes, bár nem kevés, de nem a középkorban élünk. Az, hogy egy nő 37 éves korában szül ugyancsak nem különösebben problémás, ma már 40 után is szülnek. Az pedig, hogy valakinek van tizen/huszonéves gyereke és lesz mégegy, ugyancsak elfogadható.


Lehet, hogy nehéz ezeket a dolgokat megemészteni, de az idő megoldja. Hagyj a dolgot a saját medrében folyni, hidd el az idő megoldja a problémádat.

2008. dec. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Apukád apukája hogy lehet 52 éves, ha te 26 vagy?
2008. dec. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sztem az unokatesója 26 éves, nem ő, mert úgy tényleg "nem jön ki"...

A kérdezőnek: fogalmazd meg máshogy a kérdést, mert így tök homály az egész.

Ahogy én értelmezem: nagypapád 52 éves, van az apukád mellett egy 19 éves fia, az előző felesége, akitől elvált, idén januárban halt meg, neki meg gyereke fog születni a 37 éves barátnőjétől...

Hááát, abban manapság semmi furi nincsen, hogy egy 52 éves férfinak gyereke születik. Inkább az a különös, hogy ő már egyben nagypapa is - a tied - és így ugye nehéz kezelni a helyzetet. Meg hát az se "szerencsés", hogy az előző felesége - akit gondolom, sokan szerettetek a családban - nem rég hunyt el. Apukád hány éves egyébként?

2008. dec. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne tenned vmit? Nincs itt semmi baj. És amúgy sem tehetsz semmit....
2008. dec. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocs apukám testvére
2008. dec. 26. 13:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök normális, miért kéne ezen kiakadni...örűljetek, hogy nem 20 éves a csaj...és várjátok boldogan a babát.

Komolyan nem értem mi a gond. A korkülönbség sem nagy, és a jelek szerint boldogok is együtt. Miért kell ezen áskálódni, nem hogy boldogok lennétek, hogy jön egy új kistesó/uncsitesó a családba.

2008. dec. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az semmi én ismerek valakit aki 44 éves az öccse meg 2 az apjuk már 70 felett van a kisgyerek anyja meg 38 körül van.
2008. dec. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
grtaulálj szerintem!
2008. dec. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!