Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem, hogy megléptem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy megléptem a szakítást?

Figyelt kérdés
bocs a regényért. szóval friss szakítás, 15 hónapos kapcs. volt. és most valami iszonyat s*ar érzés az egész, el sem akarom hinni, hogy megtettem. tényleg nem tudom elmondani se hogy mennyire rossz. a legrosszabb, hogy a barátnőm még szerelmes volt. de józanabbul átgondolva...már nem szerettem úgy, igazából együtt lehettünk volna még hónapokat, de ez csak időhúzás lett volna, mert már láttam a végét. és szerintem vele is így fair, nem veszek el hónapokat tőle, miközben részemről nem lett volna teljesen őszinte a dolog. csak most eszembe jut minden ami történ velünk...jól döntöttem?? 20/f
2008. dec. 26. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

szerintem teljesen helyes döntést hoztál. Elmúlt a szerelem, már csak megszokásból maradtatok volna együtt, az pedig nagyon rossz érzés. Tisztességes volt Tőled, hogy ezt így megtetted, és nem úgy, ahogy sok más, hogy előbb megcsalják a párjukat, utána szakítanak.

Remélem nekem is gondolkodású lesz a párom, ha egyszer idáig jutunk. Ez így fair. Persze a lánynak rossz érzés lehet, de ő is tudja legbelül, hogy tisztességes voltál hozzá.

Sok sikert a továbbiakban!

18/L

2008. dec. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most megerősítésért jöttél ide? A szerelmi élete mindenkinek a maga döntése, 20 évesen meg főleg kell, hogy legyen ennyi benned, hogy vállalod a felelősséget a tetteidért.


Egyébként ezt egyedül Te tudod eldönteni, hogy jól tetted-e, vagy sem.

2008. dec. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a korban ugyanezt a döntést hoztam én is. És nem sokkal később egy hozzám jobban illőt találtam. Bánod, hogy szakítottál vele, mert most valami hiányzik az életedből, ami eddig volt... De ez természetes. Ha nem szeretted igazán, akkor nem lett volna értelme folytatni. Ha hamar el akarod felejteni, szüntess meg vele minden kapcsolatot (újabb barátnők úgyse szeretik az exeket, előbb-utóbb ennek be kell következnie)
2008. dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat....csak qrva nehéz...és elgondolkodtam, hogy jól tettem-e, de utólag átgondolva...ha csak az eszemmel nézem..ja
2008. dec. 27. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!