Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonoszság amit csinálok?

Figyelt kérdés

Szerintem egy átlagos külsejű csaj vagyok,15 éves,nem vágyok a szerelemre.de mégis megtalálnak a fiúk,azzal ,hogy menjek el velük randizni.de mindegyikükkel az a baj volt ,hogy nagy az orruk.egyszerűen ocsmány(bocsi)

szemét lennék?


2010. okt. 1. 14:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kár, hogy Jacko már halott... Kiváló társad lehetett volna.
2010. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mé', neked mekkora az orrod? :D
2010. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

az első az jóXDD


nekem elég kicsi az orrom:)

2010. okt. 1. 15:00
 4/14 Moszuke ***** válasza:

érdekes gondjaid vannak mindenesetre..


amúgy most mért csinálsz gonoszságot? mert kritizálsz valakit? akkor itt a fórumon mindenki a megtestesül gonosz..:)

2010. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

hát nah, ha neked a kis orrú fiúk jönnek be, akk nem gonoszság.


Kivéve ha úgy küldted el őket hogy:

"Bocsi, de ocsmány az orrod."

2010. okt. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ok, 2. hozzászóló vagyok. Szóval neked nem jöttek be a pasik, mert nagy az orruk. De egyrészt ilyen tekintetben válogathatnál, mert jó eséllyel ez már képről is látszik. Másfelől meg, ha nem vágysz a szerelemre, akkor nem mindegy?
2010. okt. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

akkor helyesbítek: most nem akarok 'szerelembe esni' de ha lenne egy helyes srác akkor szívesen.csak ne legyen nagy az orra,mert az sztem nem szép:s

és csak annyi a kérdésem,hogy ha nem díjazom a nagy orrokat,akkor már azok a fiúk gonosznak gondolnak?

2010. okt. 1. 15:07
 8/14 anonim ***** válasza:
Embere válogatja, hogy mit gondolnak. De aki van eléggé érett és intelligens, tudhatja, hogy nem tetszhet mindenki mindenkinek.
2010. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Moszuke ***** válasza:

nem gondolnám azt hogy gonosz vagy ezért mert az orrokra vagy rákattanva

mindenkinek megvan a maga zsánere fétise vagy mi:)na érted mire célzok..

2010. okt. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, neked ez a személyes ... hogy mondjam... perverziód? :D valaki a szép kezekre, láabra indul be vagy írtózik, ha pont az egyik testrész olyan, ami számára taszító, neked nem jön be, havalakinek nagy orra van. Más meg a husisabb (pasiknál mackós -.-) alkatot nem csípi, valaki a vékonyakat és így tovább. Nincs ebben semmi extra.
2010. okt. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!