Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Mit tehetnék hogy ne így érezzek?
Megismerkedtem egy férfival aki azóta már a férjem. Vele éreztem először azt hogy milyen a szerelem. Nagyon jó ember, elfogadta és sajátként szereti a 2 kislányom. Mégis az elmúlt hónapokban romlik bennem valami rohamosan.
Már el múlt a szerelem, de becsülöm hogy ennyire mindenei vagyunk, szeret minket. De nagyon zavar hogy túl érzékeny, nem az a baj ha férfi és pl elsirja magát egy negatív dolgon valaki, hanem ahogy ő benne nyilvánul ez meg. Állandó vissza igazolást kellene neki adni hogy ő úgy jó ahogy van h szeretem stb. Nincs önbizalma, nem férfias a kisugárzása, tele van sérüléssel a lelke, és ezeket nem vállalja fel, zavarja hogy én nem támaszkodok rá, sérelmezi hogy nem tartom őt elég erősnek, hogy egyedül is képes vagyok bármit megetenni. Mondtam hogy ennek örülni kellene hogy nem vagyok életképtelen, de az a válasza hogy akkor ő minek van ha én mindent meg tudok oldani nélküle. Es újra ez az önleértékelése. Minden rosszul esik neki ha valami negatív van, marcangolja magát hogy miatta van.
Nem szeretnék igy érezni felé, de nem tudom hogy forditsam meg magamban azt,hogy férfiasnak lássam, hiányzik hogy felnézzek rá?
Vagy örüljek hogy ő ilyen, és próbáljam magamba helyre tenni hogy ez így jó?
9-es jelentve az admiknak.
vegyél már vissza a minősítésből!
Nem akarom elhagyni. Szó sincs róla. Nem is írtam. 13 évig voltam az előző kapcsolatomban, és nem ugrálok egyik kapcsolatról a másikra. Nem adom fel egy könnyen. Le irtam hogy nekem ezek hiányoznak az hogy legyen több önbizalma, olyan érzékeny. De nem azért írtam.mert én el akarok válni. Az hogy el múlt a szerelem az miért lenne válóok? Nem lehet évekig azonos lángon égni, a szerelem el fog múlni, ha csak azt keresi valaki akkor évente váltogathatja a partnert. A szerelem el múlt bennem, de a szeretet nem, és ez erősebb mélyebb mint maga a szerelem.
Viszont akkor valószínű ezzel meg kell barátkozom, hogy ő ilyen be állitotságú..
Az hogy adjak neki több férfias munkát, próbáltam. Fele úgy ahogy sikerült neki, de többségében újra kellett csinálni már közösen, mert nem tudta megcsinálni, akár festés, akár szerelés.
De akkor lehet ,gond ha én szeretnék fel nézni valakire aki a támaszom akár lenni. Egy nálam "gyengebb" érzelem világu emberre nem nem akarok, nem tudok támaszkodni, pedig ő azt akarja hogy támaszkodjak rá.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!