Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mikor más nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mikor más nőket néztek nagyon gyakran, közösségi oldalakon is, és mindenhol, mindenhogy, az azért van mert a párotokkal nem vagytok meg elégedve?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le.
2022. dec. 7. 07:59
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
0%

"Kontrollmániás nők lepontoztak."

Tele van velük ez a fórum. Nem csak férfi oldalról tobzódnak itt a lelki sérültek...

2022. dec. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
0%

"Attól,hogy nem tud róla az az illető, még rá fordítottad azt az energiát, kifejezted valahogy iránta a vonzalmadat, még ha az hozzá nem is jutott el."

Itthon tök egyedül a gépem előtt megnézem valakinek a képét. Mit fejeztem ki az illető felé? Az égvilágon semmit. De hagyjuk a képeket: tegyük fel, csupán gondolok valakire. Hacsak nincs valami telepatikus kapcsolat másokkal, senkinek semmi tudomása nem lesz róla.

"Én nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem nem kell küzdenem az ellen, hogy ne bámuljak valakit, akit vonzónak tartok, de szerintem ez senkinek nem kellene, hogy problémát okozzon, aki képes irányítani a gondolatait."

Én meg vállalom, hogy (sokakhoz hasonlóan) nem vagyok teljesen monogám huzalozású, és a legjobb kapcsolatban is időnként erős késztetést érzek mások felé. A természetem része, megtanultam elfogadni és kezelni, tudok viselkedni az utcán, ártalmatlan fantáziák formájában viszont levezetem. A párom elfogadja, én is neki hasonlót. Semmi megcsalás.

"Meg szerintem ez az önbizalom duma is eleve téves feltételezésen alapul. Én nem azért nem szeretném, ha a párom más nőket nézegetne, mert nincs önbizalmam, és jaj akkor majd nem fogom szépnek érezni magam (ez egy irreális félelem, hiszen mindigis lesznek nálam szebb emberek), hanem egyszerűen azért mert velem ezt nem lehet megcsinálni, mert nekem ez nem fér bele egy olyan kapcsolatba, ahol tiszteljük a másikat, és azt akarjuk mindketten, hogy sokáig és jól működjenek köztünk a dolgok. Cserébe nyilván én sem nézegetek csávókat, sőt, csajokat se (mert amúgy biszex vagyok), mert felfogom, hogy ez a közös érdekünk."

Nálunk meg úgy néz ki, hogy ha megyünk valahova, gyakran még közösen is nézegetjük a csávókat és csajokat, poénból felhívjuk rá egymás figyelmét. Tudom, hogy sok jó csávó van rajtam kívül, másfélék, érdekesek (az emberek úgy általában érdekesek), és semmi nem múlik rajta, ha megnézi. Szerintem ettől működik köztünk jól a bizalom. Nem pedig attól, ha még azt is száz százalékig megszabjuk, hogy a másik magában mit nézzen vagy mire gondoljon.

2022. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
100%

26-nál jobban én sem tudnám leírni a lényeget. :)


Akármennyire akarjak itt gyikes többen beállítani ezt normálisnak, és igen, valszeg sok ilyen reijsz Matyi van közöttünk, én is azt tanácsolom a nő társaknak, hogy nem minden Férfi ilyen, és qrvara nem normális, és nem, nem vagy köteles eltűrni. Van aki nem lóg instan és nézegeti órákat a nője mellett is másokat.


Az én párom is szerencsére fent sincs instan, h rá is keres más nőkre olykor, nem megszállott lent nézegeti őket mellettem.. és nem rendszeres.

Nyilván lát más vonzó nőket is mellettem, ez természetes, de itt jön képbe a tisztelet. Én sem játszom be vele és pl nem florotlok más jó pasikkal, akik észrevesznek, ne adj isten jól néznek ki, nem megyek bele ilyen jatekokba. Nincs rá szükségem.

Szerintem iszonyat kiábránditó és toxikus a kapcsolatra, ha valakinél ez kényszeresen megy vagy szükségét érzi rá..

2022. dec. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
87%

32


Ha nem vagy monogam ne legyen kapcsolatod.

Gondolom ismered a szo jelenteset.

2022. dec. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
11%
Itt sincs egy deka komment sem olyan férfiaktól, akik önként gondolati cölibátusban vannak, az ilyen férfiaknak csak a nőik mozgolódnak itt. XD
2022. dec. 8. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
71%

29, 35

Értem. Szóval ti nagybetűs férfiakként nem tartjátok hihetőnek az ilyen férfiak létezését.

Gondolkodjunk el kicsit, hogy ez mégis mit üzen a férfitársadalomról. Annyit elmondok, hogy a nőkre nézve nem sok jót.

2022. dec. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
100%
A nokre nezve sosem volt jo a ferfitarsadalom.
2022. dec. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
84%
Ha bunkó akarnék lenni, akkor mondhatnám, hogy ugyanezeknek sír a szája a nőkről, hogy a nőket csak a pénz érdekli: őszintén, amennyi értéket tudnak adni az ilyenek egy kapcsolatban, nem is csodálom, hogy mást nem is keresnek már bennük páran.
2022. dec. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
88%

38

Amikor meg a nők elmondják, hogy mire lenne TÉNYLEG szükségük, akkor meg megy a támadás meg a sírás, hogy mennyire irreális elvárás már az, hogy emberszmába nézze a nőket. Nem a sok pénz az igazi magas elvárás a férfiak felé, hanem az érzelmi intelligenciának és a nők tiszteletének a megléte. Ha ezt 1000-ből 1 meg tudja ugrani, akkor lehet, hogy sokat mondok.

Mondjuk az már mellékes, hogy magasabb érzelmi intelligenciával, tiszteletre való képességgel, empátiával amúgy nekik is jobb lenne az életük, nem lenne bennük annyi agresszió, és nem akarnák a dominanciájukat minden áron kiélni, mert egész egyszerűen rendben lennének saját magukkal. De ez már nem fér bele a téves világképükbe.

2022. dec. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
0%
29,35 vagyok: nő vagyok, csak nem az a szorongó fajta.
2022. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!