Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mikor más nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mikor más nőket néztek nagyon gyakran, közösségi oldalakon is, és mindenhol, mindenhogy, az azért van mert a párotokkal nem vagytok meg elégedve?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le.
2022. dec. 7. 07:59
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván mindenki azt fogja itt mondani, hogy ez normális. Ami addig igaz is, hogy az teljesen normális, ha másokat is vonzónak találunk a párunkon kívül. Viszont az, hogy ebbe a vonzalomba fektetünk-e időt és energiát, az már döntés kérdése. Az, hogy meglátunk valakit az utcán vagy a social median, akit vonzónak tartunk, még nem jelenti azt, hogy utána is kell fordulni, fel is kell menni a profiljára, be is kell lájkolgatni, de legalább is meg kell nézni a képeit/videóit. Ez már energia, amit arra azbemberre fordított a kedves párod, mégpedig szándékosan.

Lehet, hogy szélsőséges véleményem van erről, de én úgy gondolom, hogy, aki maximálisan tiszteli a párját, az nem csinál ilyet, és nem jön a "hűséget fogadtam, nem vakságot." meg az "amiről nem tud, az nem fáj neki." dumával.

2022. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
7%

"Ami addig igaz is, hogy az teljesen normális, ha másokat is vonzónak találunk a párunkon kívül. Viszont az, hogy ebbe a vonzalomba fektetünk-e időt és energiát, az már döntés kérdése. Az, hogy meglátunk valakit az utcán vagy a social median, akit vonzónak tartunk, még nem jelenti azt, hogy utána is kell fordulni, fel is kell menni a profiljára, be is kell lájkolgatni, de legalább is meg kell nézni a képeit/videóit. Ez már energia, amit arra azbemberre fordított a kedves párod, mégpedig szándékosan."

Nem az adott emberre fordítod az energiát (nem is tud róla az illető), hanem a saját lelki jólétedre. Sokkan több enerigát felemészt azon görcsölni, hogy miként fojtsd el a legapróbb észlelhető csíráját is annak, hogy más embereket is képes vagy vonzónak találni, mint egy magányos órádban megnézni egy-két ártalmatlan képet vagy hagyni egy kicsit meglódulni a fantáziádat. Ha van egy jó kapcsolatod, önbizalmad, és egy párod, akiben szintén megbízol, ezek apróságok.

2022. dec. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
84%

12

Attól,hogy nem tud róla az az illető, még rá fordítottad azt az energiát, kifejezted valahogy iránta a vonzalmadat, még ha az hozzá nem is jutott el.

Én nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem nem kell küzdenem az ellen, hogy ne bámuljak valakit, akit vonzónak tartok, de szerintem ez senkinek nem kellene, hogy problémát okozzon, aki képes irányítani a gondolatait. Nyilván nem élném meg szégyenként, ha mégis megtenném, de azért nem érezném fairnek a párommal szemben. Meg szerintem ez az önbizalom duma is eleve téves feltételezésen alapul. Én nem azért nem szeretném, ha a párom más nőket nézegetne, mert nincs önbizalmam, és jaj akkor majd nem fogom szépnek érezni magam (ez egy irreális félelem, hiszen mindigis lesznek nálam szebb emberek), hanem egyszerűen azért mert velem ezt nem lehet megcsinálni, mert nekem ez nem fér bele egy olyan kapcsolatba, ahol tiszteljük a másikat, és azt akarjuk mindketten, hogy sokáig és jól működjenek köztünk a dolgok. Cserébe nyilván én sem nézegetek csávókat, sőt, csajokat se (mert amúgy biszex vagyok), mert felfogom, hogy ez a közös érdekünk.

Miért hoznám magam olyan helyzetbe, ahol kísértést érzek a megcsalásra, ha jól működik a kapcsolatom? És nyilván nem az első meztelen csávós képtől fog megjelenni bennem ez a kísértés, de ha rendszeresen ezt csinálom éveken, évtizedeken keresztül, mégis miért gondoljuk azt, hogy nem lesz ártalmas a párkapcsolatomra, miért gondoljuk azt, hogy nem kezdem el akár tudattalanul is összehasonlítani a páromat azokkal, akiket nézegetek?

2022. dec. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
13%

#11-es az 5-os vagyok és férfi szemszogot hoztam fel, mit irkalok néhány nő is így gondolja, hogy abban az égvilágon nincs semmi, hogy más noket/férfiakat nézeget.

Ez náluk olyan mint a +18-as filmek, merthogy szerintük kell az új inger, hiába szereti a párját.

Nem helyeslem, kivagnak érte az ablakon több éves kapcsolatot is, hiába szeretném az illetőt, de bizony léteznek ilyen gondolkodású emberek ha hiszed ha nem.

Kérdező te is nyugodtan olvass utána (akár itt is) mert ezt nem csak a kisuujamból szívtam ki.

Az már egész más topic, hogy a párod tovább lép-e, vagy megelegszik a képnezegetessel.

Számára lehet ez tok normális, míg te szerinted (szerintem sem egyébként mint írtam) nem fér bele.

Ezt vele kellene megbeszelned, hogy miért teszi, hiányzik-e neki valami a kapcsolatbol vagy természetesnek veszi mint levegőt venni...

2022. dec. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
75%
Keress olyat aki nem nézelődik.
2022. dec. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:
Régóta megy mar ez a dolog nalunk, tobbszor volt rola szo, kertem hadja abba. Ideig oraig megy is. Igerte tobbet nem nezeget masokat. Egyebkent azt mondja természetes mint a levegő. De en mar nem hiszek benne.
2022. dec. 7. 15:34
 17/57 anonim ***** válasza:
14%
Most vagy elhagyod, vagy nem. Mást nem tudsz tenni. Nem helyes amit tesz, de jogában áll nézelődni.
2022. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
95%

Ha elterik a véleményetek akkor nincs más mint szakítani.

Miért szenvednel egy olyan férfi mellett, aki így gondolkodik ha neked ez bántó viselkedés?

Semmi értelme.

2022. dec. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
13%
Honnan tudod, hogy néz másokat? Jómagam nem nézelődök sehol, de ha megtenném az asszonynak halvány lila gőze se lenne róla.
2022. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
11%
Kontrollmániás nők lepontoztak.
2022. dec. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!