Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mikor más nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mikor más nőket néztek nagyon gyakran, közösségi oldalakon is, és mindenhol, mindenhogy, az azért van mert a párotokkal nem vagytok meg elégedve?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le.
2022. dec. 7. 07:59
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
21%

A ferfiaknak nem csak a párjuk a nő. Hanem minden más nő is nőnek számít nekik, nemcsak embernek.

Es alaovetoen a női nem érdekli őket. Abba meg sokan beletartoznak nem csak egy.

2022. dec. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
73%

Egy szexbomba mellett is érdekelni fogja őket a mamuszos sminktelen melegítős szomszédlány is.

Nem partnerfüggő.

2022. dec. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
87%

Mindenki megnézi a másikat a leghiperszuperebb kapcsolatokban is.


Külsőre mindenkinek tetszenek mások is, mindenkinek.


Ettől még nem fog félrek**úrni senki. És nem lesz bele szerelmes.

2022. dec. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nálam nem ok valami, de én szemelyszerint, magambol kiindulva, ugy gondolom hogy teljesen meg vagyok elégedve a párommal, így pl szándékosan nem keresgélek rá más fefiakra, vagy tiktokon, vagy a való életben... nagyon sokat befolyasol sajnos ezek a közösségi oldalak. Nagyon eltiporta az önbizalmam, es csalódott vagyok, mert ugy gondoltam ez kölcsönös. Szembesülni ezzel, hogy neki mennyi nő tetszik, kicsit elszomorít.
2022. dec. 7. 09:32
 5/57 anonim ***** válasza:
4%

Gondolom úgy tartja, hogy:

"Hűséget fogadtam nem vakságot!"

2022. dec. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
11%

#4 akkor koncentrálj arra, hogy van egy szerető hűséges párod, akinek bejössz külsőre-belsőre, akivel szép az élet, akivel együtt tervezitek a jövőt.

és előbb-utóbb remélhetőleg segít feldolgozni, hogy semmi jelentősége, hogy más nőket is vonzónak talál.

2022. dec. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
73%
Pasik, szexcentrikusak, sperma van az agyukban is.
2022. dec. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
15%
Nem azért van, nyugi.
2022. dec. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
83%
Szerelem , erkolcs, becsulet kerdese minden. Tudom utobibol kevesebb a jeles sokkal , de meg letezunk.
2022. dec. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
71%
Mindig hűséges voltam a páromhoz. Amikor kezdett eltávolodni tőlem, akkor kezdtem el bekövetni pár régi ismerős nőt.
2022. dec. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!