Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon aljas vagyok?

Figyelt kérdés
Nyáron külföldi tartózkodásom alatt összejöttem egy sráccal. Akkor minden szép volt, és jó. De aztán haza kellett jönnöm. Megbeszéltük, hogy nem hagyjuk veszni a kapcsolatot, adtam neki 500 dollárt, hogy vegyen útlevelet magának, és jöhet majd ő is magyarországra. Tudtam, hogy nagyon szeretne jönni. Aztán ahogy telt-múlt az idő, egyre hidegebb lett. A közös barátunktól tudom, hogy új barátnői vannak (nem is egy). Szóval becsapott. Szerettem volna visszakapni a pénzem. És mivel magától nem adta, kitaláltam ezt. Újba jóban lettem vele, és elmondtam, hogy egy cseppet sem bánom, hogy félre kúr. Először meglepődött, hogy ezt mondtam. És aztán fokozatosan, 3 hét múlva el kezdtem adagolni...hogy jöjjön magyarországra, mert már nagyon hiányzik. És kifizetem a repülőjegy felét, lakhat nálam, ameddig akar, bla bla bla. És majd én megveszem a jegyet, csak küldje a pénzt. És most elküldte, és azt hiszi, jöhet. Megkaptam a pénzt, de most nem tudom, hogy mondjam el neki: bocsi, átvertelek....Nagyon genyó vagyok?
2010. szept. 30. 15:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
ez jó, ez tetszik :)
2010. szept. 30. 18:04
 12/12 anonim ***** válasza:

15:21-nke:

Én is ezt mondogatom, meg adogatom a gyerekeimnek!

2010. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!