Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aljas dolog ez tőlem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aljas dolog ez tőlem, vagy voltaképpen érthető?

Figyelt kérdés

Következő az sztori:hajtottam egy lányra de az kikosarazott azaz összejött egy sráccal aki nem én vagyok.Gyakran összefutunk mégis mert a haveri társaság ettől még közös.Mutogatja büszkén a telefonja háttérképét amin ő és a barátja vannak ketten összebújva.Én eleresztek egy szakállas viccet"És a kettő közül melyik vagy te és melyik a pasid?" Persze nem tetszik neki"..ha ha szerinted ez most jó poén volt??!!"-reagál

Emellett újabb piszkákkal keserítem az életét ,nehezményezem hogy idiótán nevet meg undorítóan vannak kifestve a körmei-ezeket "kampányidőszakban" még elviseltem ,de immár minek türtöztessem magam.Kicsit ámokfutós a stílusom mint a kiállítot focistának aki szintén nem szokta visszafogni magát a pályáról való lesétáláskor mondván mégegy piroslapot nem tud neki felmutatni a játékvezető.

Mindez így gusztustalanságra vall vagy csak annak a hozama hogy nem közönbös számomra és perpillanat ezt hozza ki belőlem?


2010. dec. 25. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Abban biztos vok, h ezek után semmi esélyed Nála.
2010. dec. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, de mi a bánatnak akartál vele járni, ha ennyire rossz a véleményed róla, a nevetéséről, a külsejéről???

Amúgy nem túl elegáns dolog, csak azt bizonygatod ezzel, hogy jól döntött amikor nem téged választott.

2010. dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a nevetés meg a körme,igen e kettő miatt nem nevezem tökéletesnek.én se vagyok az miképpen más sem az.Azért akartam vele járni mert csinos és aranyos tényleg szeretetre méltó valaki.Olyasmit sejtek-bár nem vagyok agyturkász hogy ahelyett hogy bőgnék a párnámba "ó de jó nő és nem az enyém brühühü" inkább megpróbálom magamat megnyugtatni akképpen hogy rombolok a nimbuszán és elhitetni magammal hogy izé "rossz ember:nem kár érte"
2010. dec. 25. 20:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én egy számomra olyannyira szimpatikus embert akivel még kapcsolatot is akartam, nem akarnék megbántani akkor sem, ha a vonzalmam nem talált viszonzásra. Ez gyerekes. Keress mást, a pocskondiázástól nem lesz barátnőd.
2010. dec. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeintem ha irritál is,vagy jogosan bánt amit veled tett,nem ez a megfelelő viselkedés.Elárulom hogy ezer ember van akiket szívből utálok,és képzeld hogy olyan is van akiről rossz előítéletem van,és előbb-utóbb be is bizonyosodik hogy igaz,de mégis tudom tűrtőztetni magam.Általában magamban káromokodok egy sort,otthon is néha elmondom párszor hogy mennyire szánalmas,és elgtöbbször megpróbálom elterelni róla a gondolataimat.Társaságban pedig egy szót se szólok hozzá.Szerintem ez így korrekt,és jól elkezdted felismerni a problémákat,mert egyrészt parasztság,másrészt pedig tudatod vele,hogy érdekel.Egyébként rólam még tudni kell hogy nagyon kevés embert tűrök meg magam mellett,de azokat nagyon szeretem,és ők is szeretem.Szóval ha nagyon nem megy,próbáld meg az én módszeremet használni,és majd úgyis jön egy lány aki ezt elfeledteti veled,és akkor majd te is "villoghatsz",de remélhetőleg boldog is leszel.
2010. dec. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem szép, amit csinálsz, de érthető.

Szerintem azért zavaró a nevetése meg a körme, mert bizonygatod magadnak, hogy nem baj, ha nem jött össze.

Fogd vissza magad, ne ásódj el végleg nála, mert hátha te leszel a következő. (Nem piros lap van, csak félidő, esetleg.)

2010. dec. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi a helyesírási hibákért,de nekem már késő van:D
2010. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még valami:ezzel a lánnyal semmiképp se akarj összejönni még egyszer,mert sokkal nagyobb fájdalmat fog okozni,higyj nekem!
2010. dec. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez gyerekes. Inkább oldd meg, hogy ne egyszerre találkozzatok a közös barátokkal.
2010. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!