Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval kb 3hete ismertem meg egy lányt,de már jóval régebbóta tetszik.Ezalatt az idő alatt pedig teljesen beleestem.Nagyon jól kijövünk egymással rengeteget beszélünk minden nap,élőben ölelget stb stb.Mivel nemtörtént eddig semmi és nem is volt olyan alkalom ahol lépni tudtam volna hát megkérdeztem akar-e esetleg valamit,de kiderült hogy csak barátként...pedig a jelekből amiket adott sokkal többnek tűnt.Próbáltam hogy nemkeresem többet meg semmi de nagyon hiányzik ezért most újra beszélünk és ugyanolyan jó minden mint eddig,elvileg hétvégén találkozunk is.Mittegyek?Ebből tényleg csak barátság lehet?Az a furcsa nekem hogy ha nemérez semmit irántam csak mint barát,máramennyire barátnak nevezhető egy 3hete megismert személy,akkor miért hívott el hozzájuk?legalábbis én nemszoktam és nemcsinálnék ilyet.... Lehet hogy csak azért mondta mert még nembiztos benne mit is akar és akkor inkább aztmondta csak barátok?arra hivatkozott hogy azért nemakar többet mert ha mégsem működne akkor annyi a barátságnak is....bár szerintem ennyi idő alatt azért akkora pótolhatatlan barát csaknemlettem..... Szóval mitcsináljak?Találkozgassak vele stb vagy hagyjam?Vagy miket csináljak amivel kicsit jobban megszerethet esetleg?Azabaj hogy teljesen odavagyok érte már elég régóta,szinte tökéletes minden nagyon jól elvagyunk akár élőbe akár msnen,sokmindenben hasonlítunk meg stb stb
2010. szept. 30. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Tyű ez jó hosszú.. összefoglalom a többieknek:


a csaj azt mondta: "Legyünk csak barátok" de a srác többet akar milegyen


Nem akarlak összetörni meg ilyenek, de a legyünk csak barátok a nők nyelvezetében elég egyértelmű utalás.

2010. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom.....de 3hét alatt annyira megbízna bennem hogy elhív hozzájuk meg ilyenek? meg mondja hogy hiányzok neki jólenne ha ittlennél stb..... most oké csak barátként de ennyire?nemlehet hogy esetleg mégis többet érez csakmég nembiztos benne? vagy mit tegyek hogy esetleg hátha mégis elkezdem érdekelni őt úgy?
2010. szept. 30. 15:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, nem vagyok ott... ezt neked kell érezned. Kicsit találkozol vele aztán legfeljebb elküld. ha 2x megcsinálja hagyd a fenébe, szeretnek játszani meg kéretni magukat, állj kicsit a sarkadra legyél férfi, de ne olyan mit a Twilight-ban a fiúk...
2010. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát elküldeni nemhiszem hogy elfog mert nagyonjól elvagyunk élőben is,és akármikor hívom találkozni szinte mindig belemegy max ha csinál valamit vagy ilyen akkor nem.... nyomulni nemakarok pl megcsókolom vagy ilyen max ha tényleg olyan helyzet van mert akkor utána ha ő nemakarja érdekes szitu lenne.... mást mittegyek?találkozások stb az rendben mást mitcsináljak? csak azért reménykedek kicsit mert ha aztnézzük végülis még csak egy "idegen" vagyok és mégis elhív hozzájuk meg stb ami legalábbis nekem furcsa.....
2010. szept. 30. 15:23
 5/6 anonim ***** válasza:
te megválaszolod magadnak a kérdéseidet ha visszaolvasnál, csak nem mered beismerni.
2010. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
lehet.... csak kiváncsi vagyok más mitgondol az általam gondolt dologról.....
2010. szept. 30. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!