Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire számít a pénz manapsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a pénz manapság a csajozásban?

Figyelt kérdés
mondjuk százalékban is kifejezve?!
2010. szept. 30. 08:01
1 2
 11/18 Szesze ***** válasza:
78%

Általában azok a pasik mondják azt, hogy a csajoknak csak pénz és kocsi kell akik valamilyen csalódáson ment keresztül. Ez pont olyan mint a lányoknál az, hogy a pasik CSAK a szexre hajtanak. De persze egyik se igaz.


Persze mindig van ilyen is és olyan is, de ha valami normális egyedet fogunk ki akkor nem ezek lesznek előtérbe. Én kifejezetten utálom h egy pasi mindig fizet nekem ezért néha én is fizetek...


18L

2010. szept. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Szesze ***** válasza:
63%
javítok: "mentek"
2010. szept. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Szesze ***** válasza:
63%

jaj de, hogy kifejezve legyen százalékban is mondjuk 10-20%

nem ez lesz a döntő...előző voltam

2010. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen nő kell neked. A plázacica típusú nőket bármikor leveszed a lábáról, ha van elég pénzed, jó kocsid, elviszed puccos éttermekbe. Vagyis náluk 100%ban számít a pénz. Egy normálisabb, érettebb gondolkodású nőnek ez már nem olyan lényeges. Persze, azért van egy szint. Az nagyon kiábrándító, ha a nőnek kell kifizetnie az éttermi számlát, vagy a mozi belépőt, főleg ha nem tizenéves srácról van szó. De nem kell, hogy 100ezres ruhákkal, ékszerekkel halmozd el.
2010. szept. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
miért lenne kivétel? hol???
2010. szept. 30. 13:30
 16/18 anonim ***** válasza:
A pénz akkor számít ha sok van belőle. Amúgy nem szükséges, csak egy minimális összeg (500-1000Ft)
2010. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
csak az számít, százalékban kifejezve nemtudom... Túl sok 9-es lenne, és nem férne el a hozzászólásom :D
2010. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Attól függ milyen a csaj, én mindig az olyanokra hajtok akik meglátják bennem a jót és szeretni is tudnak nem pedig az olyan ribancokra akiknek az számít, hogy mennyi a pénzed!!!

Százalékot nem tok mondani!

2011. márc. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!