Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek melyiket válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

1.lány: nagyonnagyon jól elvagyunk egymással,órákat beszélünk,élőben is nagyon jó együttlenni,ölelget stb,eléggé csinos de nem beképzelt vagy bármi.sajna elég félreérthető volt és kiderül hogy csak mint barát gondol rám....


2.lány:olyan tipukus aranyos,jófej ellehet vele beszélgetni,még nemismerem annyira mint az előzőt,nem annyira csinos mint az első de nem csúnya,komolyan kapcsolatra vágyik csak valahogy soha nemsikerül neki,régebben odavolt értem talán még most is.


Melyiket válasszam?Az az igazság hogy eléggé belevagyok esve az elsőbe,de megbeszéltük hogy maradjunk barátok de én akkoris többet érzek.Maradjunk barátok úgy mint eddig és hátha esetleg később többet érez majd ő is?Mert szerintem ha valakit nagyon kedvelek,a kinézetével sincs semmi bajom csak elkezdek egy idő után érezni valamit iránta.... A második lányt pedig még nemismerem igazán....Melyikkel kéne találkoznom a hétvégén?Elemenni az elsőhöz jól ellenni stb stb vagy találkozni a másodikkal és megismerni?


2010. szept. 29. 12:05
 1/8 Moszuke ***** válasza:
1 párkapcsolathoz 2 ember kell. ragozzam még? benne van a nevében is: "PÁR"
2010. szept. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A másodikat javaslom.Ha az első nemet mondott és bedobta a maradjunk barátok dumát akkor hanyagold.
2010. szept. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elsőt, mert a leírásod alapján őt szereted. 28L
2010. szept. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen tényleg őt szeretem meg olyanjó minden vele,ezért is reménykedek hátha..... teljesen hanyagolni nemfogom akkor marad csak barátként.
2010. szept. 29. 12:32
 5/8 anonim ***** válasza:

"Legyünk akkor barátok" - rizsaduma lefordítva ékes magyarra:

"Ha belemész úgy megrépázlak hogy a füled leesik,addig is a közeledben akarok maradni hogy lássam mikor van erre alkalom ezért maradunk barátok...." :)

2010. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
biztos hogy nem azért mondta hogy egy megfelelő alkalmon jól átb*sszon általába ha nemérdekem a csajt azt észrelehet venni ahogy viselkedik nagyon jóbanvagyunk ez tuti csak valahogy egy szintet kéne még lépni....
2010. szept. 29. 13:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha elolvasod,nem írtam olyat hogy át akarna verni.A TE szemszögedből írtam.
2010. szept. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jah igen bocsi rosszul értelemztem. hát ezaz amitől nemkell félnie és szerintem tudja is,ha egyáltalán nemérdekelném akkor szerintem ő sem mondta volna hogy beszéljünk találkozgassunk stb stb. én pont az a fajta vagyok akit nemcsak a szex érdekel hogy csak addig kell a lány és ennyivolt....
2010. szept. 29. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!