Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járhatok a tanárommal?

Figyelt kérdés

elég hülye kérdés de a helyzet speciális..

én 23 a tanárom 24éves ..esti suliba járok érettségi felkészítésre ..légyszi ezt tegyük félre hogy miért csak most, nem ez a kérdésem..

ő házas MÉG. de válnak a feleségével és közeledik hozzám..

mi lenne erkölcsös és jo megoldás ilyenkor?

egyáltalán felnőtt oktatás esetén járhat velem?


2010. szept. 29. 10:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

és ha mittomén együtt lettünk volna eddig és felveszik tanárnak akkor szakítanom kéne vele?

ezt most példának írtam..mert azért elhiszem hogy 14éveseknél oké hogy ne sexeljen a 40éves tanárral de ez azért más kérdés..

fiatalok vagyunk mindketten 1év korkülönbséggel, de már felnőttek is..

2010. szept. 29. 11:22
 12/17 anonim ***** válasza:

"Ha szeretik egymást, akkor nem számít a törvény. Én pl. mikor a barátnőmmel vagyok megsértek minimum 5 szabályt."


Ezt írd már le, hogy miért. Jöhet privátba is.

2010. szept. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem világi törvényeket szegünk, hanem főleg vallásiakat, ill. erkölcsi szabályokat. Én református vagyok, ő muzulmán. Én 31 éves vagyok, ő 18 éves. Házasság előtt nem lehetne semmi neki, mi pedig olyanok vagyunk, mint a nyulak. Az egész ramadant együtt töltöttük. Gondolhatod, hogy milyen lelkiismeret-furdalása lehetett szegénynek. Arról, hogy van egy korombeli élettársam még nem is beszéltem.
2010. szept. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

biztos izgalmas lehet muzulmán sráccal :)

szerintem jol teszitek mert legalább nem lesz zárkózott.

2010. szept. 29. 12:19
 15/17 A kérdező kommentje:

na ezt elnéztem bocsánat..te vagy a fiú..

na mindegy..akkor is:)

2010. szept. 29. 12:21
 16/17 Kriszti83 ***** válasza:
Szerintem te már eldöntötted, hogy járni fogtok, és most azt várod, hogy minnél többen megerősítsünk téged ebben. Nincs is több kérdés, ugye? :)
2010. szept. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Azért az nem mindegy, hog vallási törvényeket szeg meg valaki, vagy büntetöjogit, az elsöért ugyanis legfeljjebb a hittársak néznek csúnyán rád, az utóbbiért pedig vagy börtönbe mehetsz, vasgy/és sokat fizethetsz is.


Ha elöbb lettetek volna egy pár, akkor vagy nem az ö csoportjába kerültél volna, vagy máshová kellene járnod.

2010. szept. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!