Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 évesen a 26 éves női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen a 26 éves női tanárommal járok? (fiú vagyok)

Figyelt kérdés
szerintetek milyen az ha 18 évesen a 26 éves tanárommal járok?? mármint h elhívom vacsorázgatni meg már sokszor csókolóztunk. 5 hónapos a kapcsolat és nekem van egy albérletem ahova elköltöztem mert az iskola nagyon messze van a lakóhelyemtől és eddig kolis voltam, mit gondoltok? nem tanít már sőt jövőre érettségizek mikor szexelhetek vele először?? sokszor mondogatja h megnézné h mi van a nadrágomban meg ilyenek... szerintetek felhívjam a lakásomba?
2011. aug. 6. 18:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Azért figyeljétek meg, helyesen ír. :D Szóval még igaz is lehet a dolog.
2011. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nos két lehetőség van:

-fake

-nincs igazság a Földön.

2011. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
teljesen igaz!!!!!
2011. aug. 6. 18:31
 4/12 A kérdező kommentje:

hát ennyit erről az oldalról!


valaki tudna valamit mondani?

2011. aug. 6. 18:32
 5/12 anonim ***** válasza:
ha jól néz ki akk varjú nézze csecsebogyónak a szemedet
2011. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ne is törödj ezzekel a balvacanokkal! Szerintem hívd fel a nőcit ,hamár megjegyzest füzött a farkadra,biztos szeretne kezébe venni a dolgokkat...
2011. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
azt csak úgy poénból mondta :D
2011. aug. 6. 18:35
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Először mondom ez kamu, de aztán eszembe jutott hogy nekem a 30 éves osztályfőnököm, nyilvánosan flörtöl mindig a legjobb srácokkal az osztályba, az ember szemét b.assza néha (lehet hogy csak irigykedünk?! =D =D ) Az egyik "barátnőm" egy sráccal kavart, a srác bátyja (kb. akkor volt 19-20 éves a srác) meg az osztályfőnökünkel... Szóval simán eltudom képzelni... Elég pervezek és pedofilok a mostani tanárok, lájkolják a fiatalabb f*szt...
2011. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
LOL, ez tényleg nem fake. Azt hiszem szerzek egy hamis személyit, és beiratkozom...hova is? :) PÜ!!!!!!!!!!!!!!
2011. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
sztem okés mert felnőttek vagytok..bár én nem jönnék össze nálam fiatalabb pasival..
2011. aug. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!