Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járhatok a tanárommal?

Figyelt kérdés

elég hülye kérdés de a helyzet speciális..

én 23 a tanárom 24éves ..esti suliba járok érettségi felkészítésre ..légyszi ezt tegyük félre hogy miért csak most, nem ez a kérdésem..

ő házas MÉG. de válnak a feleségével és közeledik hozzám..

mi lenne erkölcsös és jo megoldás ilyenkor?

egyáltalán felnőtt oktatás esetén járhat velem?


2010. szept. 29. 10:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mivel tanít téged, ezért nem igazán. Én a helyetekben várnék addig, amíg a sulit le tudod, és már nincs meg a tanár-diák viszony. A férfi magánéletét tekintve nincs erkölcsi akadály (szerintem), hiszen már válnak.
2010. szept. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

1. Elöször váljon el, addig semmi - ugyanis majdnem minden nös férfi "éppen válik" ha félre akar lépni.

2. AMIG a tanárod, addig jogilag is büntethetö adolog, tehát elöször rendezzétek le a tanulmányi oldalt, az elökészitö befejezése után jöhet csak szóba privát kapcsolat.

3. Ha valamennyire is adsz magadra, akkor nem kezdesz nös férfival, ennél legyen több önbecsülésed - a szeretö szerepe igencsak szánalmas.


ERKÖLCSÖS az lenne, hogy elöször megszabadultok minden jogi és erkölcsi problémától (ha megszünt a tanár-diákviszony meg a férfi házassága), és csak utána kezdtek esetleg együtt járni.

2010. szept. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

hello

amíg elválnak azt mindenképp megszeretném várni.

állítolag 1honap múlva rendeződik , ő már el is költözött..

előkészítő viszont 3éves és most kezdtem..szóval tanácstalan vagyok egy kicsit..

2010. szept. 29. 10:39
 4/17 anonim ***** válasza:
Válts sulit! És várd meg amíg tényleg elválik,nehogy csak játszon veled.
2010. szept. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
sajna nemtudok sulit váltani..ebben a városban ezaz egyetlen suli ahol felnőttképzés van..
2010. szept. 29. 10:43
 6/17 Kriszti83 ***** válasza:
Persze, járhatsz, de nem javasolnám. Több év a suli, ha nem jól sül el a kapcsolat... ugye érted?
2010. szept. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

na igen ha esetleg szakítunk akkor..

akkor leszünk barátok..de úgysem tudom elkerülni hogy valami legyen..

2010. szept. 29. 10:57
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem cselekedj úgy, ahogy helyesnek érzed! Ha szereted, akkor ne foglalkozz azzal, hogy a tanárod, vagy sem. Az órákon pedig te legyél a legfelkészültebb, legokosabb...
2010. szept. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
utolsó: látom nem érted, hogy nem erkölcsi kérdés, hogy a tanároddal lehet-e valami. A törvény bünteti, a tanárt kirúghatják, stb.
2010. szept. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha szeretik egymást, akkor nem számít a törvény. Én pl. mikor a barátnőmmel vagyok megsértek minimum 5 szabályt.
2010. szept. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!