Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 hónapos terhes vagyok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónapos terhes vagyok, a párommal megromlott a kapcsolatom. Van még remény, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok, a párommal (jegyben járunk) teljesen megromlott a kapcsolatunk. Jelenleg 5 hónapos kismama vagyok. Mindössze 20 éves. Nagyon szerettük volna ezt a kisbabát, kiegyensúlyozott és boldog élettársi kapcsolatban éltünk. Mostanában teljesen kifordult magából. Sokat hanyagol, ha itthon van akkor egész nap a telefonját nyomkodja, nem hajlandó kikelni az ágyból (MÉG ENNI SE), kötegszik. A nemi éltünk már vagy 4 hónapja ne működik, nem akar felizgatni, nem gyengéd csak be akarja tenni. Persze ha nemet mondok én vagyok a hibás. Pedig most kéne a legjobban gyengédnek lennie… Sokszor kiabál, illetve kívánja a babánk halálát és hogy vetéljek el (ha lenyugszik bocsánatot kér, “nem gondolta komolyan”). Lelkileg folyamatosan bánt, az elején olyanokkal hogy d*gadék, undorító vagy , b*dös k*rva, utállak, megcsallak, hánynom kell tőled. Mostmár viszont a múltamat vágja hozzám, abban történő eseményeket ami miatt évekig jártam pszichológushoz. Az elmúlt egy hónapban viszont túllépet a lelki bántalmazáson. Mostmár testileg is megteszi. Elsőre csak fenyegetett vele, megindult, már ez is nagyon megijesztett sokszor. Mostmár viszont sokszor oda is üt. Nem mondom, hogy belilulok tőle mert nem akkorát, de nem hiszem hogy ez rendben van…

2022. nov. 8. 05:23
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
89%

Na igen... Undorító, dagadék k*rvának hív és bántalmaz, benned mrg felmerül kérdésként, mit tegyél....


Tudod, nem minden a pénz. Egy anyának jellem sem ártana, meg némi vér a pucájába. Az a baj, hogy pont az ilyenek azok, akik egyik bántalmazó kapcsolatból a másikba mennek majd, mert nektek ez a férfi típus jön be, nemhogy menekülnél, még szereted és mentegetnéd.

2022. nov. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
65%

Na Kedves Hölgyem! Ha már töröltetted a kommentemet, akkor "törölhetetlen" módon kifejtem neked a véleményemet.


1) 20 évesen nincsenek anyagi gondjaid? Hát ez furcsa, mivel a fél országnak az van. Az árak elszálltak a fellegekbe. A lakásárak elérhetetlenek. Amúgy tudod te, milyen drágák a gyerekcuccok? Babakocsi, babaágy, pelenkák - el sem hinné az ember, mennyi pelenka fogy! - tisztálkodószerek, ruhák, kiegészítők, ágyneműk... fuuuu fel sem bírom sorolni :D. Ha te ezt 20 évesen tudod finanszírozni, mert olyan jól keresel, hát akkor nagyon szerencsés vagy. Vagy az a nagy terv, hogy majd a szüleid finanszíroznak? Huuu igen, ez tényleg nagyon felnőttes!


2) A pasid egy agresszív, komplexusos pszichopata állat. Ütni, verni, vágni, erőszakolni, szidni, testileg-lelkileg gyötörni egy nőt - az ilyen tényleg emberi hulladék. És neked ez jön be. Nem igaz, hogy a srác előtte nem volt ilyen. De ilyen volt. Csak gondolom alfa a srác, és a szexuális vonzalmadtól nem láttál. Maga a tény, hogy te egy ilyen emberrel összeálltál, és még fel is csinált, arra enged következtetni, hogy éretlen vagy, felelőtlen, azaz egyáltalán nem vagy még alkalmas a szülői életre. Mert aki képtelen külső szemmel is látni a dolgokat, és objektíven megítélni az embereket, az nem alkalmas szülőnek.

Ezért van ennyi nőgyűlölő amúgy. 10-ből 9 nő az ilyen. Hány hozzád hasonlót láttam már... esküszöm, még azt is letagadnátok meg kimagyaráznátok, ha a pasitok letépné a fületeket. Nektek ez kell, nemhogy menekülnétek az ilyenektől, még tapadtok is rájuk. Mert gondolom a srác elég jól néz ki, esetleg még pénzes családból is származik.


Apropó, azt hiszed később könnyebb lesz? Ha már most ilyen a családi életetek, mire számítasz később? Csillagom, a gyereknek az elején 2-3, legkésőbb 4 óránként ennie kell. Tudod te, hányszor sír egy kisbaba? 24 órán belül vagy 7-8 alkalommal etetni kell, legalább hatszor pelenkázni, büfiztetni, fürdetni, öltöztetni, és nem árt beszélni hozzá, magadhoz venni, sétálni vele a friss levegőn... Mégis mire számítasz, amikor mondjuk az elején már két hete nem alszotok? A pasid szerinted hogy fogja kezelni, aki még kipihenten is egy agresszív állat?!

Majd ő fog neked rohangálni a gyógyszertárba, a gyerekorvoshoz, az élelmiszerboltba, a hivatalokba stb.? Majd ő fog neked reggelit készíteni odafigyelve a szülés utáni állapotodra, hogy mit ehetsz és mit nem?


De engem azért háborítasz fel legjobban, mert a gyerekem sajnos a hozzád hasonlók gyerekeivel fog egy generációba tartozni. A magadfajták gyerekeivel fog óvodába, iskolába járni, a magadfajták gyerekei között kell barátságokat, párkapcsolatot kialakítania, a munkaerőpiacon megfelelnie. Amúgy magasról leszrnám, hogy mi van veletek, csak hát sajnos engem is érint. Mert a gyerekem generációja már jórészt cickányokból, meg fehérek lelkisérült elcseszett gyerekeiből fog állni.

2022. nov. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
83%

Persze, 20 évesen még valószínű egy érettségi van csak.

De nem gond, mert a gyereknek teljesen mindegy, hogy a szüleid vagy te látod el anyagilag. Szerintem így is feltud jól nőni egy gyerek, ha bölcsis, ovis lesz, majd össze szeded magad.


Az, hogy éretlen vagy viszont a kérdésedből látszik sajnos. Ott vagy terhesen egy ember mellett, aki bántalmaz...

2022. nov. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
83%
Hát igen.Nem kellett volna előre csináltatni gyereket. Kinek kell 20 éves korában (gondolom, a fiú is kb. ennyi) egy gyerek meg házasság! Ezt nagyon elsietted. Jobb,ha most szakítasz, és egyedül neveled fel a gyereked. Ha látja, hogy nem kell elvennie feleségül, akkor lenyugszik, aztán, ha majd a gyerek 2-3 éves lesz, lehet, hogy mégis el akar majd venni. Most ne erőltessél semmit sem. Mondd neki, hogy békében váljatok el, maradjatok jó barátok azért.Ezt is mondd.
2022. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
28%

#32


Kár ezen előre háborogni. Amennyi jószándék szorult beléd, simán lehet, hogy nem lesz ilyen gondod, mert a gyerekedért addigra az új, megértőbb, kevésbé nőgyűlölő apukája megy már az iskolába.

Amilyen fura az élet, simán előfordulhat, hogy ráadásul "cickány" lesz :D

2022. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!