Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 hónapos terhes vagyok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónapos terhes vagyok, a párommal megromlott a kapcsolatom. Van még remény, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok, a párommal (jegyben járunk) teljesen megromlott a kapcsolatunk. Jelenleg 5 hónapos kismama vagyok. Mindössze 20 éves. Nagyon szerettük volna ezt a kisbabát, kiegyensúlyozott és boldog élettársi kapcsolatban éltünk. Mostanában teljesen kifordult magából. Sokat hanyagol, ha itthon van akkor egész nap a telefonját nyomkodja, nem hajlandó kikelni az ágyból (MÉG ENNI SE), kötegszik. A nemi éltünk már vagy 4 hónapja ne működik, nem akar felizgatni, nem gyengéd csak be akarja tenni. Persze ha nemet mondok én vagyok a hibás. Pedig most kéne a legjobban gyengédnek lennie… Sokszor kiabál, illetve kívánja a babánk halálát és hogy vetéljek el (ha lenyugszik bocsánatot kér, “nem gondolta komolyan”). Lelkileg folyamatosan bánt, az elején olyanokkal hogy d*gadék, undorító vagy , b*dös k*rva, utállak, megcsallak, hánynom kell tőled. Mostmár viszont a múltamat vágja hozzám, abban történő eseményeket ami miatt évekig jártam pszichológushoz. Az elmúlt egy hónapban viszont túllépet a lelki bántalmazáson. Mostmár testileg is megteszi. Elsőre csak fenyegetett vele, megindult, már ez is nagyon megijesztett sokszor. Mostmár viszont sokszor oda is üt. Nem mondom, hogy belilulok tőle mert nem akkorát, de nem hiszem hogy ez rendben van…

2022. nov. 8. 05:23
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Nincs remény,le kell lépni de gyorsan.
2022. nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
34%
23# és mi van ha gyerek érkezése után nő fel agyilag ? Az neked miért fájna? Nekem is volt olyan barátnőm akire egy kutyát nem bíztam volna soha az életben.. nem hogy gyereket… és mégis kalapot előtte olyan anyukává változott a gyerek miatt.
2022. nov. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
63%

"Az meg hogy ki milyen idősen vállal egy életre felelősséget, meg mindenki döntse el maga, most ha a kérdező azt érezni hogy képes lesz minimum 20 évig felelősséget vállalni, fejlődni a gyermek érdeke végett, anyagilag és mindenhogy is, hogy a saját dolgai elé helyezni"


Ja, persze, mert egy 20 éves manapság biztos felelősséget tud vállalni anyagilag a gyerekéért 😃😃 Tetőt adni a feje alá, etetni, ruházni, a max. 180 ezres gyedből :D

2022. nov. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
68%
Minden nőnek ugy kéne szülnie hogy belekalkulálja azt is hogy egyedül marad gyerekkel. Ezt tanítani kéne.
2022. nov. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
79%

Azért álljon már meg a menet. Nem tudom, hogy valós-e a történet, de mindegy is. A hozzászólások valósak és mintha sokan elsiklanának afelett a tény felett, hogy a sztori arról szól, hogy a faszi a terhesség alatt elkezdte a menyasszonyát verni meg elhordani mindennnek.


Hogy jön ide az a diskurzus, hogy hány évesen vagy mennyi pénzzel kell felkészülni az anyaságra, amikor itt kb. a kérdés a leendő anya meg a gyerek szellemi és testi egészsége?

Ti meg mégis mi a repedt lóbréről beszélgettek?

Aki pedig egy ilyen (akár csak fiktív) kérdés alatt a kiszolgáltatott fél helyzetén kárörömködik, vagy megpróbálja megvédeni a bántalmazó objektív szempontból is vállalhatatlan viselkedését és mondatait, az olyan szinten van híján vagy az emberségnek vagy pedig az értelmi képességeknek, hogy külön oldalágat kellene nekik nyitni a fejlődéstörténeti gráfban a "posthomo trollicus sadisticus" fajvariáns alatt.


Amúgy ebben a helyzetben drasztikus változtatás nélkül nincs remény, csak egyre rosszabb lesz, muszáj mihamarabb lépni.

2022. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
52%

Senki nem mondta, hogy a csávó jogosan cselekszik vagy hogy ne lenne egy patkány.

Én csak azt mondtam, hogy ilyen helyzetben (húsz évesen ugy, hogy ha bármi van, sehova nem tud menni és nem tudja fenntartani magát, a legnagyobb öngyilkosság gyereket vállalni).

Nyilvánvalóan az egyetlen megoldás, ha eljön onnan és minimum elmegy feljelentést tenni a rendorsegre.

2022. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
72%

#31


"ilyen helyzetben (húsz évesen ugy, hogy ha bármi van, sehova nem tud menni és nem tudja fenntartani magát"


Ezt a részt hol láttad a kérdésben?

2022. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
52%

De ez a kérdés most nem arról szól, hogy patkány-e a pasi, nyilván az, nem menti fel semmi az alól, amit tesz.


De ettől még, ahogy az előttem kommentelő is írja, a csajt sem menthetjük fel az alól, hogy töl felelőtlenül vállalt be gyereket huszonévesen a semmire.


És nem is értem, ha nem kamu ez a kérdés, akkor mit vár tőlünk. Hogyhogy mit kéne tenni? Otthagyni a pasit, a gyereket meg örökbeadni olyan embereknek, akik normális életet tudnak biztosítani a gyereknek, mert kétlem, hogy a kérdező tudna.

2022. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszát azoknak akik a kérdésre válaszoltak.

A kérdésem nem az volt mit csináljak a babámmal. Akit egyértelműen nem adok örökbe, hiszen én szerettem volna őt és nem csak becsúszott. Ezek mellett nem tudom ki honnan vette, de nincsenek anyagi gondjaim se a párommal se nélküle. A gyermekemnek mellettem van a helye. Az érdekelt menthető-e a kapcsolatom, van e valaki akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata. (Mivel nem volt ilyen sose a párom csak az utóbbi időben és hátha más is átélt már ilyent, tudja hogyan lehet visszafordítani). Nem sajnáltatni akartam magam, és egyáltalán nem azt kértem hogy turkáljon bárki is az én pénztárcámban, megkérdőjelezze az érettségem és hogy fel tudom-e nevelni ezt a babát. Mindezt a korom miatt természetesen. A legtöbb komment alapján akkor az összes egyedülálló anya adja örökbe a picit, hiszen ők sem nem tudnak majd dolgozni.

2022. nov. 9. 06:55
 30/35 A kérdező kommentje:
A legtöbb komment erről szólt, illetve a nem létező anyagi gondjaimról, hogy “a semmire vállaltam”. Ezekre reagáltam, hiszem nem ez volt a kérdés. Erről szó sem esett igazából a leírásomban. Nyílván, mert nincs így. Kicsit értelmezz, bár látom nehezen megy.🙂
2022. nov. 9. 07:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!